Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ως οπαδος και κατοχος yamaha :D Βρηκα σχετικο κουτι !

Νομιζω πως οτι και να πουμε για την δουλεια του θα ειναι λιγο :brille004:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=175503

Link to comment
Share on other sites

λιτρα βρε νεος οχι κιλα!

Με προσοχη τωρα στην αρχη και μην φουλαρετε με την πρωτη το κανιστρο γιατι αν εχετε coldbug θα περιμενετε ωρα μεχρι να ξεπαγωσει. Σιγα σιγα και με προσοχη.

Link to comment
Share on other sites

προσοχή στη μετάγγιση μην σας γύρει το δοχείο. βάλτε το καλύτερα σε μια καρέκλα ή ένα τραπέζι και να το γέρνετε από εκεί, αλλά και πάλι με πολύ προσοχή. βγάζει ατμούς το άτιμο και δεν θα βλέπετε εύκολα που τρέχει...

Link to comment
Share on other sites

να και τα παιχνίδια

l1000397largegp0.th.jpg

, περιμέναμε και κάτι irams αλλα δεν έφτασαν τελικά δεν πειράζει kourman next time :)

by the way help με with the mobo δεν καταφέρνω να την κάνω update . την μοντάρω τώρα και photos soon μπορεί και να έχουμε και μια furmula αλλα ddr 3 δεν ..:( δεν έχουμε mobo :(

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν λοιπόν , μαζευτήκαμε και έχω να πω πως αποτύχαμε :( το setfsb δεν δούλεψε το ln είχε εξατμιστεί ΌΛΟ και τα 40 κιλά , μας είχαν τελειώσει τα παγκάκια και πήγαμε και φέραμε ο gx δεν πήγε 4ghz τα ram δεν πιάνανε 4αργία και το cpuz έκανε κωλύματα .

Ευτυχώς δεν κάψαμε τίποτα :)

άντε το άλλο σάββατο με καλή μπουκάλα

θα ακολουθήσουν photos τις αποτυχίας :D

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα να εξατμιστούν ~52 lt ln δεν γίνονται αυτά είμαι πολύ νευριασμένος μαζί τους grr θα τους ζητήσω μπουκάλα 120 κιλά με βαλβίδα πιέσεως και ας έχουν τα @@ να μην μου δώσουν

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.