Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ΓΙΩΤΗΣ

Μ. Μπότσαρη 150

Τηλ. 2310943666

Κ. Τούμπα Θεσσαλονίκη

u r0xx0r pwnz0r,αλλα δυστυχως δεν μπορουσαμε να κανουμε υπομονη 25 λεπτα και πανω στο δεκαλεπτο πηραμε απο Πρασσα :p

Stored in da database ομως για την επομενη φορα banana

Link to comment
Share on other sites

Του πότε είναι η φωτογραφία? Του 1980?? Η γειτονιά μου δεν έχει παρκαρισμένα!!! :D :D

Στο Βολο που κοιταξα..υπαρχει το 2 χρονων αμαξι..παρκαρισμενο..οποτε ειναι σχετικα προσφατο.

Link to comment
Share on other sites

οι φωτος του birds eye ειναι σχετικά πιο πρόσφατες απο τις αντίστοιχες του google earht....

αλλα δεν εχει επιλογή να τις αποθηκεύσεις !

όπως επίσης δεν εχει στρατιωτικές περιοχές (σε αντίθεση με το google που τα εχει αέρα πατέρα)!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι από πέρυσι το καλοκαίρι η φώτο γιατί οι δρόμοι είναι τελειώς άδειοι...

Περσινές είναι Βαλαντη.

οι φωτος του birds eye ειναι σχετικά πιο πρόσφατες απο τις αντίστοιχες του google earht....

αλλα δεν εχει επιλογή να τις αποθηκεύσεις !

όπως επίσης δεν εχει στρατιωτικές περιοχές (σε αντίθεση με το google που τα εχει αέρα πατέρα)!

Το εντυπωσιακό είναι η ανάλυση που έχει.

Και δεν χρειάζεται εγκατάσταση.

Οσο για τις στρ. περιοχές...ε αυτές είναι πλέον γνωστές και από τις ''δυο'' πλευρές.

Link to comment
Share on other sites

Του πότε είναι η φωτογραφία? Του 1980?? Η γειτονιά μου δεν έχει παρκαρισμένα!!! :D :D

Τουλαχιστον 3ετιας. η πολυκατοικία μας δεν υπαρχει στον χαρτη!

EDIT:

Τελικα 8αμηνο με 6μηνο παιζει. η διπλανη πολοικατοικια ειναι στα μπετα. Πριν το εβλεπα αναποδα. :p

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον 3ετιας. η πολυκατοικία μας δεν υπαρχει στον χαρτη!

EDIT:

Τελικα 8αμηνο με 6μηνο παιζει. η διπλανη πολοικατοικια ειναι στα μπετα. Πριν το εβλεπα αναποδα. :p

Καλά το είπες τριετίας και βάλε.Το σπιτι μου ειναι ακόμα αλάνα.........This is Sparta

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες......δεν ειναι ολες οι φωτο ιδιας ηλικιας.....ειναι προφανές....

πχ εμενα το σπιτι στο ηράκλειο το google earth το εχει ακόμα οικοδομή (πριν 8~9χρονια) ενω στο κεντρο εχει new fotos.....

ανάλογα που υπάρχει ζήτηση !

Link to comment
Share on other sites

ο δισκος μετα απο 7400 ωρες λειτουργιας (~308 μερες) ειναι στα τελευταια του.

[ATTACH]3103[/ATTACH]

To διαγνωστικο της WD δεν το βγαζει, εχει read και write max τα 5MB/s και οταν διαβαζει εχω 100 CPU usage.

μακαρι να να αντεξει μεχρι το backup!

Maxtor μου εχει πεθανει, WD ειναι κοντα, Seagate δεν ειχα ποτε. Λετε να δοκιμασω ή να συνεχισω με WD μιας και αν και σχεδον νεκρος απο οτι φαινεται το backup μου θα το παρω;

post-543-1414343141,1355_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις να χάσεις και τίποτα δοκίμασε και Seagate :)

Αλλά θέλει καλύτερη ψύξη από τους WD, γιατί παρατήρησα πως ο seagate που έχω ανεβάζει πιο εύκολα θερμοκρασία από τον παλιό μου WD.;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.