Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Για δωσε info για τα skrew και τα delay να παιξουμε και εμεις τα καμενα..:D:D

για τα skew: οπουβλεπεις channel a βαζεις 300ps και οπου channel b 0ps.:D

δεν το εχω ψαξει με 450 και 150 ακομα.

Οσο για τα delay,δεν εχει τετοιες πολυτελειες η banana μου:p

Link to comment
Share on other sites

αδερφια το εχω δαγκωσει , πολυ κρυο στη ξανθη (16 βαθμοι τωρα)

http://www.ireland.com/travelnow/weathermaxiview.ie?presentationCtxt.selectionCtxt.weatherSelection.region=Ireland&presentationCtxt.selectionCtxt.weatherSelection.station=Dublin :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

σας ακουω ολους να μηλατε για quad ,bench,sli κλπ.

αυτο ειναι το pc το τελειο , το super duper .

edit την συχνοτητα της μνημης δεν την εμφανιζει γιατι ειναι πανω απο το οριο :D.

[ATTACH]3726[/ATTACH]

post-497-1414343176,6635_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

τελικα ο Ε.Σ. ειναι οτως οτινανεland :D

Επισης δηλωνω με θρασος πως η κ@λ@φαρδια μου δεν εχει ορια μεχρι στιγμης.

Δηλωνω εθελοντης για κυπρο οπως ειχα πει,προχθες Τεταρτη μας ανακοινωνουν μεταθεσεις κ μου ερχετε Λαγκαδας MLRS χωρις να τα εχω δηλωσει με ειδηκοτητα Διαβηβαστης-Οδηγος Αυτοκινητου και πρεπει να κατσω αλλες 3 βδομαδες Θηβατ για εκπαιδευση.

Τρωω μια αρχικη ξενερα αλλα εν τελει λεω νταξ στην τελικη οσο εμπλοκη και να παει (εμαθα για 16 μεσα 1 εξω Οο) διπλα στη Σαλονικη ειναι...

Δεν προλαβαινω να το χωνεψω και σημερα 11 η ωρα με φωναζουν στο 1ο γραφειο κ μου λνενε πως φευγω σημερα για Αθηνα σε πρωτη φαση και μετα Κυπρο.Ρωταω με τι ειδηκοτητα και μου λεει ο ε[πιλοχιας το κορυφαιο και μενω μακακας : Διαχειρηστης Επιταγων οΟ

Αθηνα 3 βδομαδες εκπαιδευση κ μετα πεταω για Τσιπρον :p

εχει κανεις ιδεα τι στο διατανο ειδικοτητα ειναι αυτη που μου κοτσαραν?

Απο οτι καταλαβα πρεπει να ειναι πολυ χημειο,γιατι η εκπαιδευση μου γινεται στο Ταχυδρομικο Σωμα,αλλα παραυτα δεν ξερω τπτ οσον αφορα το τι καθηκοντα θα εχω,αν κανω σκοπετα κτλ.

Αν ξερει κανεις ας πει :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρα, για χειριστή φωτοτυπικού έχω ακούσει, αλλά checks admin, ελεορ :D

ασε Σταυρο,δεν ξερω τι παιζει,αλλα απο κωλοφαρδια αλλο τπτ banana

τωρα αλλοι θα με πουν τρελο πουν δεν γουσταρα να μαι στον Λαγκαδα διπλα στο σπιτι μου και προτιμω να μαι στην Κυπρο αλλα δεν βαριεσαι.This is Sparta

3 παληκαρια στον θαλαμο μου παντως που ειμαι βισματοπαιδα κ πανε MLRS Λαγκαδα,εχουν και οι τρεις βισματοειδικοτητες : χειρηστης εκτυπωτικου μηχανηματος-χειρηστης ηλεκτρονικου υπολογιστη οι 2 και βοηβος παρατηρητη - χειρηστης Η/Υ ο τριτος ( φαντασου τι αλλα βισματα θα ειχε εκει περα στον Λαγκαδα...για αυτο δεν γουσταρα να παω εκει)

Βασικα μεσα απο τον θαλαμαο μου μονο εγω και ενα αλλο παιδι απο Σινδο δεν ειχαμε βισμα.Ειναι να τρελενεσαι.Ολοι οι βοριοι πηγαν Σαλονικη στα Hawk/MLRS, ή Κιλκις,ενας Βεροιωτης παει Βεροια και οι Αθηναιοι ολοι με εξαιρεση εναν που δεν του βγηκε το βισμα (και παει Κω οδηγος) πανε Hawk....

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλήστε ρε... O Λαγκαδάς δεν είναι βυσματική μετάθεση. Έτσι λενε τα βύσματα για να σου λενε ότι σου κανανε και εξυπηρέτηση. Για πυροβολικό είναι ότι χειρότερο. Ιδιαίτερα ο Λαγκαδάς. Και χειριστής Η/Υ δεν υπάρχει σκέτο. Έτσι το ειχα δει και γω στην αρχη και χάρηκα. Η ειδικότητα ειναι πυροβολητής MLRS - χειριστής Η/Υ. Δηλαδη χειριστής του Η/Υ του άρματος και όχι είμαι σε ενα γραφειο και τα ξύνω. Άρμα δεν βλέπεις ποτέ απο μέσα οπότε εισαι σκοπετάνθρωπος και αγγαριομάχος. Πραγματικά να χαίρεσαι που δεν πήγες Λαγκαδά. Στα έλεγα από κοντά πόσο χάλια ειναι ο Λαγκαδάς αλλα τα εγραψες στα @@... :p

Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλήστε ρε... O Λαγκαδάς δεν είναι βυσματική μετάθεση. Έτσι λενε τα βύσματα για να σου λενε ότι σου κανανε και εξυπηρέτηση. Για πυροβολικό είναι ότι χειρότερο. Ιδιαίτερα ο Λαγκαδάς. Και χειριστής Η/Υ δεν υπάρχει σκέτο. Έτσι το ειχα δει και γω στην αρχη και χάρηκα. Η ειδικότητα ειναι πυροβολητής MLRS - χειριστής Η/Υ. Δηλαδη χειριστής του Η/Υ του άρματος και όχι είμαι σε ενα γραφειο και τα ξύνω. Άρμα δεν βλέπεις ποτέ απο μέσα οπότε εισαι σκοπετάνθρωπος και αγγαριομάχος. Πραγματικά να χαίρεσαι που δεν πήγες Λαγκαδά. Στα έλεγα από κοντά πόσο χάλια ειναι ο Λαγκαδάς αλλα τα εγραψες στα @@... :p

Τπτ δεν εγραψα στα @@ μου....

Ειχα ενδειξη για MLRS αλλα ποτε δεν δηλωσα.Τωρα πως εν τελει με επελεξαν ποτε δεν καταλαβα,παρ'οτι ειχα δηλωσει εθελεοντης για Κυπρο.Απο οτι μου ειπαν ομως,επειδη στον Λαγκαδα ειχα ειδηκοτητα Διαβηβαστης-Οδηγος Αυτοκινητου,κατα πασα πιθανοτητα θα επαιρνα μεταθεση και μεταθεση απο Λαγκαδα παιρνεις μονο για Ελευθερουπολη Καβαλας απο οσο ξερω.Και για Καβαλα απο οτι εμαθα δεν εχει καμια σχεση με Λαγκαδα.

Δλδ θα ετρωγα σκοπετινγκ για 5 μηνες Λαγκαδα κ πηξ λα μ@@ν αλλα μετα θα μουν πιο χαλαρα.

Οπως και να χει τωρα ομως θα παω Κυπρο οποτε οτι ΘΑ γινοταν παραμενει στη σφαιρα της φαντασιας :D

Ξερει ομως κανενας τι στο διατανο θα κανω με την ειδηκοτητα που εχω πλεον?

Διαχειρηστης Επιταγων λεει... :confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.