Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αν θες να είσαι περιφάνος για το μακρύ μούσι σου θα βάλεις Unix-like This is Sparta:D

εβαλα σε Virtualbox Kubuntu και βαρεθηκα την ζωη μου. Μια ωρα googling για να βρω πως περναω static IP. :p Οταν βρω το κουραγιο θα παλεψω και το auto mount για τους shared folders....

Πήρα το δίπλωμα για μηχανή...επιτέλους.

Καλες βολτες και παντα ορθιος!

Μην ξεχνας πως πλεον πρεπει να προσεχεις και για τους αλλους γιατι αυτοι δεν θα σε προσεχουν!

+100000000000000

Έχει ο αδερφός μου ένα R6 αλλά είναι too much for me...
:erschreckt012:
tip για σουζες απευθυνθειτε στο σακη,κανει σουζα και σταυροποδι αμα λαχει.

τελος αυτα μετα την σαβουρντα με το runner banana

το δοκιμαζει ο SAHIS-PC τωρα,θα μας πει τις εντυπωσεις του:D

τα σπαααααααααααααααααααααααει!

βελτιωμενα γραφικα, ο c ronaldo ντριμπλαρει σαν τρελος, καταλαβαινεις οτι υπαρχει κοινο, οι τερματοφυλακες δεν κανουν τις βλακειες του demo, οι αμυντικοι φαινεται να πιεζουν...

Link to comment
Share on other sites

Skysurfaa σου βρήκα νέο avatar @ 0.30 ..:p

http://www.youtube.com/watch?v=q8UARv801gM

Καποιος πρεπει να αναλαβει και την Bench Session Playlist στο ΟΟS channel ε Koumle??

:D:D:D:D:D

Τώρα μου θύμισες Skysurfa και bench με το cascade!

Link to comment
Share on other sites

μ@μW το vbulletin και την βλακεια τους που δεν σε αφηνει να κανεις αναζητηση για λεξεις με 3 γραμματα.

Μαζι και η coolermaster που βγαζει τετοια κουτια! ακους εκει haf. Βαλε αλλο ενα γραμμα να μπορουμε να βρουμε καμια εικονα σε κανενα φορουμ... :nare

Link to comment
Share on other sites

Ο Σάντος θέλει διώξιμο ρε φιλε . . . Είπαμε να παίζεις άμυνα, άντε για κανα 10-15λεπτο. Όχι 45 λεπτά ρε άνθρωπε. . . . και μολις τρως το γκολ να βγαίνει επίθεση. Ψαράς.

Link to comment
Share on other sites

Ο Σάντος θέλει διώξιμο ρε φιλε . . . Είπαμε να παίζεις άμυνα, άντε για κανα 10-15λεπτο. Όχι 45 λεπτά ρε άνθρωπε. . . . και μολις τρως το γκολ να βγαίνει επίθεση. Ψαράς.

Ο Σαντος φταιει;

Και πες οτι ειπε επιθεση, ποιος θα την στειλει στο πλεκτο; ο δεν-στριβω-Ιβιτς; ή μηπως ο πεταμενο-εκατομμυριο-ευρω-κουτσιανικουλης;

ΕΝΑΝ Βιερινια εχεις και δεν μπορει να παιζει 3 θεσεις ταυτοχορονα.

Ο ΠΑΟΚ πληρωνει το λαθος της επιλογης του Παπαζογλου αντι του Αναστασακου. Το παιδι εχασε γκολ με αδεια εστια, τζαμπα ειναι στην πρωτη ομαδα και "τρωει" την ευκαιρια απο καποιον πιτσιρικα.

OT2lT6b7mFQ P-TDvvKxVV8

(6:50 Παπαζογλου)

Οσο για τον "Κουτσια" απο οτι εχω δει, αν δεν τον ηξερα, δεν θα ελεγα οτι αυτος ο παικτης κανει ενα εκατομμυριο. Ισως βελτιωθει στο μελλον, αλλα ΑΝ ειχαμε πεταξει το μυριο στον λεοναρντο ισως βλεπαμε αλλα πραματα φετος.

απο το κεντρο και πισω καλα τα παμε αλλα μπροστα ειμαστε για κλαματα...

Link to comment
Share on other sites

μ@μW το vbulletin και την βλακεια τους που δεν σε αφηνει να κανεις αναζητηση για λεξεις με 3 γραμματα.

Της MySQL ειναι αυτο....το ελαχιστο για το vbulleting το εχω βαλει στους 4 χαρακτηρες... επισης υπαρχει και η δυνατοτητα για wildcard παλιοnooba :nare

:D

Link to comment
Share on other sites

Της MySQL ειναι αυτο....το ελαχιστο για το vbulleting το εχω βαλει στους 4 χαρακτηρες... επισης υπαρχει και η δυνατοτητα για wildcard παλιοnooba :nare

:D

ψιτ, για δοκιμασε ρε να κανεις μια αναζητηση με την λεξη haf (υπαρχει στο ποστ μου που εκανες quote). βαλε και οσα συμβολα θες και μπροστα και πισω. Μου 'μαθες και το wildcard...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.