Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

ΔΑΠΙΤΗΣ , ΔΑΠΙΤΗΣ , ΔΑΠΙΤΗΣ , ΔΑΠΙΤΗΣ :p

Αυστριακός παραπάνω..τώρα και ΝΤΑΠ..:eek:

Οταν γυρίσω πίσω δεν θα με θέλει η μάνα μου.:D:D

Γιωργο που να πέσεις μεσα σε αναεροβια δεξαμενη ρε.:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Τερμα το διάβασμα για σήμερα, να δω αυριο πως θα σηκωθώ στις 6.30 να παω στην σχολη, μετα να περάσω από τον GV, να παω στον GV2, να πάω στον MAR Electronics, να παω στον καφε, να παω ξανα στον GV2 αν το Koumle εχει την mobo, αλλιως να παω στο teithes.com meeting, και στο καπάκι να παω σε ενα Rock n Roll Party Dance.

Αύριο όπως καταλαβαίνετε είναι μια μέρα δύσκολη :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ξενερωσα....

Εφαγα γκολ απο αυτον τον Αρη και μαλιστα στο 80....

Αδικαιολογητα χαλαρωσε η ομαδα μετα το 4-0.Πατα τους μια 6αρα να γουσταρεις

Σημερα παντως ο Μουσλι φανηκε να παταει καλα.Ασχετως των γκολ δλδ το λεω.

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευη αγόρασα ένα laptop γνωστης εταιριας για...γενικη χρήση.Τιποτε εξεζητημένο και ιδιαίτερο.

Κοιτουσα να έχει καλά χαρακτηριστικά all-around με όσο το δυνατο χαμηλότερη τιμη,,

Κατέληξα σε

c2duo 2.13ghz

4gb ram

320gb HDD

Ati 4570 με 512mb αυτονομη μνημη

15αρη

και με τα win7 64bit Ελληνικά(αύτο ήταν από τις πρώτες προταιρεότητες)

Βρήκα λοιπον το συγκεκριμένο σε μια πολυ δελεαστικη τιμη

550ευρω περίπου ενώ αντιστοιχα μηχανήματα άλλων εταιρίων ξεκινούσαν από τα 7.5 κατοσταρικα και πάνω..

Κατι δεν μου άρεσε και είπα να το δω από κοντα για να διαπιστώσω αν όντως ηταν ευκαιρία ή κάτι κρυβόταν πίσω από την χαμηλη τιμή..Δεν βρήκα κάτι να λειπει και γενικότερα μου αφησε πολυ καλές εντυπώσεις και το πηρα...

Πριν απο λίγο διαπιστωσα κάτι τραγικά γελοίο....ΔΕΝ έχει built-in camera!Αν είναι δυνατον...από εκεί βρηκαν να κόψουν το κοστος???Ελεός!banana

Link to comment
Share on other sites

Ρε Χρήστο δεν είναι για μένα...Προσωπικά 2 φορές έχω χρησιμοποιήσει κάμερα..Μια για να δω αν λειτουργεί και μια ακόμη...

Άλλα όταν ο άλλος(άλλη) σου λέει θέλω ενα λαπτοπ για να βλέπω ταινιες,τσατ,κανα game κτλ και διαπιστώνεις ότι το "burgain" δεν έχει κάμερα ε ειναι κάπως..λύσεις υπάρχουν αλλά μου φανηκε πολυ γελοίο να κόβουν από τετοια πραματα το κόστος...και σιγα ποσο κέρδισαν από την κάμερα

Link to comment
Share on other sites

μπηκε και μια κοτα λεει στην αρχη ε?

Δεν μπηκε απο μονη της :p

Την πεταξαν μεσα οι επιστημονες,φαση show/happening

Η κοτα που τρωει τα σκουληκια και ετσι

Ρε Χρήστο δεν είναι για μένα...Προσωπικά 2 φορές έχω χρησιμοποιήσει κάμερα..Μια για να δω αν λειτουργεί και μια ακόμη...

Άλλα όταν ο άλλος(άλλη) σου λέει θέλω ενα λαπτοπ για να βλέπω ταινιες,τσατ,κανα game κτλ και διαπιστώνεις ότι το "burgain" δεν έχει κάμερα ε ειναι κάπως..λύσεις υπάρχουν αλλά μου φανηκε πολυ γελοίο να κόβουν από τετοια πραματα το κόστος...και σιγα ποσο κέρδισαν από την κάμερα

Νταξ μωρε,με 15 ευρακια παιρνεις μια της επιλογης σου και καθαριζει η μπουγαδα.Με τετοιο κοστος παρα ειναι burgain για να στραβωσεις για την καμερουλα μωρε.

Τι ρατσας ηταν τελικα?Dell? :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ξενερωσα....

Εφαγα γκολ απο αυτον τον Αρη και μαλιστα στο 80....

Αδικαιολογητα χαλαρωσε η ομαδα μετα το 4-0.Πατα τους μια 6αρα να γουσταρεις

Σημερα παντως ο Μουσλι φανηκε να παταει καλα.Ασχετως των γκολ δλδ το λεω.

+39

και bonus εικονα :p

[ATTACH]6463[/ATTACH]

edit. δεν αντεξα! :D

37064448.th.png

post-543-1414343339,9146_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.