Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Μας δουλευουν κανονικα μου φαινεται...

Δηλαδη ΟΚ εχεις την πιο χαμηλη τιμη στο skroutz,μαγκια σου.

Αλλα να βγαζεις τα σπασμενα (aka να δικαιολογεις τη διαφορα τιμης) βαζοντας μεταφορικα απο 134 ευρω,ε,ειναι ολιγον τι εξοργιστικο

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ναι ωρε @@ρικο,το ξερω.Αλλα και παλι ειναι πολλα τα μεταφορικα,αυτο λεω.

140 ευρω ρε συ για να στειλουν απο Γαλλια (εκει δεν εδρευει το καταστημα?) Ελλαδα μια Τηλεοραση?

Οταν απο Αγγλια-Ελλαδα στελνουν (πχ μια 24αρα Dell) με 15?

Link to comment
Share on other sites

Ο Mesi εξω δλδ?Πλακα με κανεις?

Ειναι δυσκολη η επιλογη μεταξυ Αρσαβιν-Ριμπερι,αλλα ο μικρος θεουλης εξω?

TripleLOL :D

καλα αν σε ελεγαν παρε 2 φορ ΠΕΡΙΟΧΗΣ, θα επαιρνες και τον μεσσι;

για περιφερειακος και δεξι εξτρεμ καλος ειναι...

Link to comment
Share on other sites

8.3 Dell / 45 Samsung για την ακριβεια

Και η μια ερχεται απο UK και η αλλη απο Γαλλια.Μικροτερη αποσταση κοινως.

Οπως και να χει ομως,150 ευρω μεταφορικα ειναι way too much για μενα...Δεν ξερω...

Δλδ αυτοι δεν εχουν ειδικο τιμολογιο για τις αποστολες τους?

Στην Ellada,αναρωτιεμαι δλδ,τι μεταφορικα θα χρεωναν?

Γιατι το Πλαισιο και το e-chop δεν θα χρεωναν (45 ευρω οριο εχει το Πλαισιο για online παραγγελειες και 90 το e-chop)

Αυτοι δλδ μπαινουν μεσα :D

Link to comment
Share on other sites

Την ώρα που οι συλληφθέντες θα απολογούνταν το απόγευμα της Κυριακής, σημειώθηκαν επεισόδια έξω από το κτίριο της Εισαγγελίας. Ανάμεσα στους 22 προσαχθέντες βρίσκονται και τα δύο παιδιά του Αντιπροέδρου της Βουλής και βουλευτή του ΠΑΣΟΚ Β' Πειραιά Γρηγόρη Νιώτη, ο οποίος δήλωσε για τη σύλληψη τους:

«Έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στην Ελληνική δικαιοσύνη, όπως έχω και εμπιστοσύνη στα παιδιά μου». Η κόρη του είναι δικηγόρος, και ο γιος είναι στο μεταπτυχιακό του πτυχίο.

αχαχαχαχαχχαχαχα , αρε πατερα τι τραβας :D

Link to comment
Share on other sites

καλα αν σε ελεγαν παρε 2 φορ ΠΕΡΙΟΧΗΣ, θα επαιρνες και τον μεσσι;

για περιφερειακος και δεξι εξτρεμ καλος ειναι...

Οχι...γιατι απλουστατα ο Μεσι δεν ειναι Φορ...

Οποτε αυτοματως δεν τιθεται ζητημα μεταξυ Ριμπερι-Αρσαβιν..Βαζεις τον Μεσι εκει και τελος.

Και για να στο πω και διαφορετικα.

Οτι και να σου πουν να παρεις,τον Μεσι θα τον βαλλεις μεσα...Στην τελικη ασε εξω τον CR.

Ημαρτον...

Link to comment
Share on other sites

Ελληνες φοιτητές από την σχολή κινηματογράφου του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης απέσπασαν το πρώτο βραβείο σε διεθνές διαγωνισμό mini clip για το περιβάλλον.

http://www.1minutetosavetheworld.com/2009/11/world-war-iii/

Check it

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια ειναι η αποψη σας για αυτες τις μνημες?

http://www.mymemory.co.uk/High-Speed-RAM/Kingston-HyperX-RAM/Kingston-HyperX-6GB-DDR3-wtih-Kingston-HyperX-FAN---KHX2000C9D3T1FK3_6GX

πηγα σε ενα μαγαζι να δω και μου τις πασαρανε λες και δεν εχει αλλες και σκεφτηκα να δω τι και πως.επισης πασαρανε και αυτες

Patriot Viper 4GB Memory Ram DDR3 2000MHz

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια ειναι η αποψη σας για αυτες τις μνημες?

http://www.mymemory.co.uk/High-Speed-RAM/Kingston-HyperX-RAM/Kingston-HyperX-6GB-DDR3-wtih-Kingston-HyperX-FAN---KHX2000C9D3T1FK3_6GX

πηγα σε ενα μαγαζι να δω και μου τις πασαρανε λες και δεν εχει αλλες και σκεφτηκα να δω τι και πως.επισης πασαρανε και αυτες

Patriot Viper 4GB Memory Ram DDR3 2000MHz

το ενα κιτακι ειναι 6 και το αλλο 4 GB. για τι πλατφορμα ψαχνεις μνημες;

Link to comment
Share on other sites

ι7 920 και p6t deluxe

ειδα τις συνθεσεις του μηνα αλλα μολις τους ειπα αυτες τις μνημες που εχει στις συνθεσειςτοτε αυτοι λενε οχι αυτες ειναι πολυ καλυτερες.βεβαια και πιο ακριβες αλλα δεν τις ειχα ξανα ακουσει καν και δεν ξερω τι παιζει με αυτες

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.