Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Του χρονου η ομαδαρα θα σηκωσει την κουπα στο camp nou. Πηγα απο τωρα barca γιατι με τα παοκια που να βρεις τελευταια στιγμη ελευθερο δωματιο!

Sahi πες αν ειναι να κανονισω και για σενα!

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ! :D

θελω review απο τον NAO. :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"ακυρο mode on" Το silverstone olympia 750

σηκωνει 8800 gtx και 5870 ? "ακυρο mode off"

ΑΝΕΤΑ.

Τι εκανε ο Denis ο Τρομερος στον κακομοιρη τον Dabizas :p

Ψηφιστηκε σαν το καλυτερο γκολ της 10ετιας 2000-2009 απο τους οπαδους της Arsenal (για την ομαδα τους).

Οχι,αδικα θα λεγα :D

το ειδα καμια 10αρια φορες, δεν με πειθει οτι το εκανε επιτιδες, αλλα η επιμονη να το κυνηγήσει και να το κανει γκολ μετραει...

Υ.Γ. οποιος center back και να 'ταν εκει, δεν υπηρχε περιπτωση να τον κοψει σε 2ο χρονο, σε πρωτο ισως αν αν ειχε βγει πρωτος στην μπαλα...

Link to comment
Share on other sites

Τον παιρνεις τον Diogo (του γαυρου) στην ΠΑΟΚαρα ή οχι?

That is the question...

2.7 μυρια ειναι το κοστος (σε 48 ατοκες δοσεις κιολας) αλλα ζηταει υψηλο συμβολαιο (135k/month)...

Τον εχω κλεισει,αλλα παω την μεταγραφη απο delay σε delay γιατι κατι δεν μου κολαει..

Το βασικοτερο προβλημα ειναι πως πιανει θεση ξενου.Για το τελος την χρονιας εχω κλεισει εναν παιχταρα επιθετικο βραζιλιανο,οποτε ετσι και αλλιως θα πρεπει να αδιασω μια θεση (θα σουταρω το αμυντικο ηαφ μου που ειναι γκανεζος.Υπερπαικτης,αλλα πιανει θεση ξενου και τους ξενους πρεπει να τους αλλαζεις κιολας :D )

saHis τι λες?

Τι κανει ο λαος του ΠΑΟΚ στην επικειμενη μεταγραφη?

Αφου ετσι για τη φαση,σκεφτομαι να τα σκασω και να παρω τον Mouche (θα πρεπει να σκασω καμια 7-9 μυρια βεβαια) που εχει και κοινωτικο διαβατηριο.

Φυσικα να πω εδω,οτι επιθετικα η ομαδα σπερνει,αλλα στο μανατζερ παντα θελεις να εχεις πολλους παικτες :)

Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο αστεία spam που έχω πάρει

From:george kouremenos

Θεέ μου: Αγόρασα ένα λευκό, το Apple iPhone 3Gs από αυτή την ιστοσελίδα www/ psnvip.com την έκπληξή μου! είναι γνήσια. πολύ cheaper.You να το ελέγξετε! Η ελπίδα είναι όλα πάνε καλά για σας.

litsa

Αχ αυτή η ελπίδα!:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.