Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Tyre Up.:D

Tyre up, Type R, time warp, Thumbs up

tie wrap ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :p

Ποιος σας είπε ότι τα λαπτοπ είναι μονο για...."ηλεκτρονική" χρήση???

Άνετα μπορούν να σας προστατέψουν και σε περιπτωση που βρεθειτε σε πεδιο μάχης!

Απαραίτητη προυπόθεση να είναι από...αλουμίνιο(If u know what i mean)

what tha??? :eek:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oh yes!Είναι ένα macbook 13αρι το οποιο το πυροβόλησαν Ισραηλινοί αστυνομικοί(από ότι κατάλαβα) γιατι....το θεώρησαν ύποπτο για βομβιστική επίθεση!

Και το σχετικό λινκ από το blog της παθούσας

Να ρωτήσω ρε παλικάρια και κάτι ασχετο...μήπως έχει τύχει σε κανέναν τώρα τελευταία.

Είμαι συνδρομιτής wind και πριν από ένα μηνα περίπου βγήκε η επιδότηση(4 τηλ. γραμμές).Συνολικά μου έδωσαν 320 ευρω δλδ 80 ευρω στην γραμμη (με μηνιαίους λογαριασμούς 180+ ευρω ΚΑΘΕ μήνα)

Όπως κάθε λογικός ανθρωπος είπα "WTF ?" ,θα ρωτησω σε άλλους και αν είναι παραπάνω φεύγω.

Πάω cosmote και τους λέω για συμβόλαιο στα 3 από τα 4 νούμερα συνολικά 110 ευρω περίπου κτλ και με δίνουν 800 ευρω επιδότηση(2 συσκευες που ήθελα) και τα κλασσικά 2 μηνες δωρο τα παγια.

Και τους λέω οκ ερχομαι.Κάνω όλη την διαδικασια πριν 10 μέρες περίπου και όλα κομπλε(με πήραν και χτες το πρωι για να παώ την Τρίτη να παραλάβω κάρτες sim και κινητα)

Έλα όμως που χτές το απογευμα με παιρνει μια κοπέλα απο wind και μου λέει "μα,γιατι?τόσο ωραια συνεργασία,και που θα πατε κτλ κτλ" και μου αντιπροτείνει

900ευρω επιδότηση και 6μηνες Δωρεαν πάγια + τα τέλη κινητης και για τα 4 νούμερα +50% εκπτωση στα πάγια στους υπόλοιπους μήνες... (περιπου δλδ 2000 ευρω "δωρο")

Επειδη εκείνη την ώρα δεν μπορούσα να μιλήσω της ζητησα να μου δώσει ένα τηλ .Και εκει αρχίζουν τα..."περίεργα".δεν μπορω να σας δώσω κάποιο τηλ,θα σας καλεσω πάλι εγώ κτλ

Μου φάνηκε λίγο περίεργο και κοιταξα σε 2-3 φορουμ μπας και δω άλλη τέτοια περίπτωση.Οσες βρήκα τους είπαν ακριβώς τα ίδια και κανένας δεν επιβεβαίωσε ότι όντως τα δίνουν αυτά που λένε...

Τα σκηνικά με τις επιδοτησεις τα ξέρω και τα έχω ζήσει και στο παρελθον αλλά αυτό με τα πάγια και τις εκπτωσεις με έκαναν λίγο επιφυλακτικό..

Εχει κανείς κάποια παρόμοια εμπειρία?

ΥΓ.σύμφωνα με τους τηλεφωνο-ειδήμονες αυτά τα κάνουν οι εταιρίες για να κλεισουν το 4ο 3μηνο του 2009 και κατα συνέπεια το έτος με όσο το δυνατον μεγαλύτερο αριθμό συνδρομητων ανεξαρτήτου κόστους.Αλλά και πάλι δεν με πείθει η ¨δικαιολογία" αυτη.

Link to comment
Share on other sites

χεχε πως νομίζεις πήρα το iphone ρε;; :p

από 80€ επιδότηση πήγα στα 350€.

όλες οι εταιρίες το κάνουν

και όταν είχα φύγει από τη voda μετά μου τάζανε λαγούς με πετραχήλια για να μείνω

στο επιβεβαιώνω εγώ ότι δίνουν αυτά που λένε

αν τους έλεγες το ΝΑΙ εκείνη την ώρα, την επόμενη μέρα θα μπορούσες να πάρεις την επιδότηση

πάρε το 1260 (νομίζω) και μίλα με κάποιον

η δικαιολογία είναι ότι θέλουν να έχουν γραμμές!

τα 3 νούμερα που θα φευγαν από σενα είναι μεγάλο πλήγμα για αυτούς και το κάνουν όλο τον χρόνο όχι μόνο και το τελευταίο 3μηνο

Link to comment
Share on other sites

2-3 βδομάδες νομίζω έκανε να έρθει

α και για τα πάγια, στην αρχή μου είχαν πει 280€ επιδότηση + 6 μήνες χωρίς πάγιο

και όταν τους είπα ότι δε θέλω τα πάγια μου πρόσφεραν τα 350.

edit: ναι απο wind

Link to comment
Share on other sites

Ρηξη μυνησκου ο Μουσλι...

Θα σταματησει ποτε να τραυματιζεται αυτος?Αλλον εναν μηνα εξω.Ακομα δεν επεστρεψε απο τον προηγουμενο τραυματισμο,προλαβε και ξανατραυματιστηκε....

Ρε μηπως θελουν να τον δωσουν επιτακτικα και ολα αυτα ειναι επικοινωνιακο παιχνιδι?Γιατι κ το καλοκαιρ θελαν να τον ποθλησοθν,αλλα δεν τουες εκατσε...

Link to comment
Share on other sites

Ρηξη μυνησκου ο Μουσλι...

Θα σταματησει ποτε να τραυματιζεται αυτος?Αλλον εναν μηνα εξω.Ακομα δεν επεστρεψε απο τον προηγουμενο τραυματισμο,προλαβε και ξανατραυματιστηκε....

Οποιος ξερει μπαλα εβλεπε απο το καλοκαιρι οτι ο ΠΑΟΚ ΕΠΡΕΠΕ να παρει ΣΟΒΑΡΟ σεντερ φορ ΠΕΡΙΟΧΗΣ. Το καλοκαιρι δεν πηρε. Αν ΔΕΝ παρει και τωρα εγω θα το χρεωσω σε διοίκηση / conceicao.

Ο ΠΑΟΚ ΠΡΕΠΕΙ να περνάει ΑΕΡΑ απο κατι εδρες σαν την Καβαλα...

αυτο με την μεταγραφη ειναι αστειο. δεν γινεται να πουλησεις τραυματια παικτη... ουτε καν παικτη που προερχεται απο τραυματισμο...

βλεπω τον φιλομενο να παιρνει την ομαδα πανω του φετος.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ξερει μπαλα εβλεπε απο το καλοκαιρι οτι ο ΠΑΟΚ ΕΠΡΕΠΕ να παρει ΣΟΒΑΡΟ σεντερ φορ ΠΕΡΙΟΧΗΣ. Το καλοκαιρι δεν πηρε. Αν ΔΕΝ παρει και τωρα εγω θα το χρεωσω σε διοίκηση / conceicao.

Ο ΠΑΟΚ ΠΡΕΠΕΙ να περνάει ΑΕΡΑ απο κατι εδρες σαν την Καβαλα...

αυτο με την μεταγραφη ειναι αστειο. δεν γινεται να πουλησεις τραυματια παικτη... ουτε καν παικτη που προερχεται απο τραυματισμο...

βλεπω τον φιλομενο να παιρνει την ομαδα πανω του φετος.

Έλεος με τον μπαοκκκκκκκκκκκκ

Σάκη παίρνεις και Ραπτόπουλο τα βράδια και χώνεις;;;; :D

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ειναι Ραπτοπουλικος ο saHis :D

-----

βλεπω τον φιλομενο να παιρνει την ομαδα πανω του φετος.

Αμα επιστρεψει ποτε και αυτος απο τον τραυματισμο του

Το μονο κακο που εχει ο φιλομενο,ειναι πως,κατα την αποψη μου παντα,δεν μπορει να παιξει μονος του στην κορυφη

Ο φιλομενο ειναι για να παιζει διπλα απο εναν αλλον επιθετικο,βαρυ,περιφεριακο δεν εχει σημασια γιατι αν και ο ιδιος ειναι δευτερο φορ και οχι φορ περιοχης,ειναι λιγο βαρυς οποτε μπορει να συνυπαξει με ενα "ελαφρυ" φορ και να εκτελει αυτος χρεη Φορ περιοχης

Ο μουσλι δεν ηταν καλα απο περσι την ανοιξη και φαινοταν απο τα πατηματα του μεχρι κ το ματς με τον Αρη

Εκει φανηκε να εχει επανελθει γιατι φαινοταν πως πατουσε με σιγουρια,η κινησ του,δεν επεφτε,ηταν στιβαρος ρε παιδι μου.

Να δουμε.Χρειαζομαστε φορ επιγοντως παντως και μακαρι να βρουμε κανεναν,γιατι δεν πηραμε ουτε τον Σμολαρεκ..

Μαλλον δεν μας εκανε ή δεν ειχε κονε με μανατζερ της προτιμησης ΠΑΟΚ...:nare

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε ολα κομπλέ είναι τώρα. Έχει και Ratio Building απο τα Χριστούγεννα και μετά :D

εισαι στον όγκο τώρα?:D

Και το "γκρικ-φαν" το κλείσανε, όποιον διαχειριστή βρήκανε τον μπαγλαρώσανε...

Αυτό που ήταν hosted?εννοω σε ποια χώρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.