Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

εκλεισα μωρε να την κανω την αλλη βδομαδα.ευκολη υποθεση ποναει καθολου?any details appreciated:D

Μετά τη εγχείρηση θα πονάς αλλά διορθώνεται το πρόβλημα με παυσίπονα

(Να ζητάς ενέσιμα γιατί είναι ποιο αποτελεσματικά).

Να είσαι προετοιμασμένος για αρκετό πόνο όταν θα σου βγάλουν τις γάζες ταμπόν.

Πάντως εγώ που έκανα εγχείρηση δεν είδα και μεγάλη διάφορα και δεν ξέρω αν άξιζε...

Link to comment
Share on other sites

χριστ ποτε την εκανες την εγχειρηση?πρεπει πριν πολλα χρονια ε?γιατι αυτο με το πονο με τις γαζες γινοτανε στις παλιες εγχειρησεισ πριν αρκετα χρονια.τωρα δεν βαζουν γαζες αλλα κατι σωληνακια για μια μερα.απλα δεν μου εχει πει κανενας γιατρος ακριβως για τον μετεγχειριτικο πονο.και καποιοι λενε πονανε καποιοι λενε οχι.παυσιπονα και ιστοριες ησουν ε?και τωρα ξαναστραβωσε το διαφραγμα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα 3 σε 1. Διαφραγμα,κογχες και καθαρισμα ιγμοριο. Πονο δεν ειχα καθολου, απλα η μυτη μου ηταν σαν μελιτζανα για μερικες εβδομαδες.

Για μενα το καλυτερο ηταν παντως τα πρωτα δευτερολεπτα οταν μου βγαλαν τις γαζες-σωληνακια (ενα ελαστικο πραγμα ηταν). Ενιωσα σαν να ρουφαω αερα ακομα και απο τα ματια!

Αξιζε η εγχειρηση-ταλαιπωρια αλλα μου πηρε περιπου 2 χρονια για να πω οτι τωρα αναπνεω καλυτερα. Βοηθαει πολυ να βαλεις στην καθημερινοτητα σου πλυσεις με φυσιολογικο ορο. Ιδιως αν εχεις αλλεργικη ρινητιδα.

Τελος, καταλαβα οτι αυτο που με πειραζε περισσοτερο και μπουκωνα ηταν η σκονη και ο αερας της Θεσ/νικης. Εδω επειδη βρεχει συνεχεια και εχει υγρασια ειμαι πολυ καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

εσενα πριστηκε επειδη σου κανανε και καυτηριασμο.λογικο αυτο με το πριξημο.αντε να μπω και εγω συντομα να σας πω την εμπειρια μου γιατι αλλαξανε οι μεθοδοι προς το καλυτερο μου ειπανε οι διαφοροι γιατροι που πηγα

Link to comment
Share on other sites

Τελος, καταλαβα οτι αυτο που με πειραζε περισσοτερο και μπουκωνα ηταν η σκονη και ο αερας της Θεσ/νικης. Εδω επειδη βρεχει συνεχεια και εχει υγρασια ειμαι πολυ καλυτερα.

+1 Εχουν μειωθει μπουκωματα και πονοκεφαλοι

Link to comment
Share on other sites

ε λογικο ειναι να μην εχει τοση σκονη στην αγγλια βοηθαει ο καιρος αλλα και η γεωλογια ειναι και ασφαλτοστρωμενοι και σε καλη κατασταση οι δρομοι. Η ατμοσφαιρικη ρυπανση παντως δεν λειπει

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί δεν είχα σήμα στην οθόνη, βγάζω κάρτα βάζω κάρτα και έχω σήμα μπαίνω win και πριν χαρώ κιτρινίζει η οθόνη, πίνω λίγο καφέ ( το μισό ποτήρι) και ξαναβγάζω την κάρτα την ξαναβάζω κοιτάω ότι κουμπώνει καλά στο pci και πατάω το power, αμ δε καθόλου σήμα βάζω άλλη οθόνη τίποτα,

βάζω άλλο pc στην οθόνη κομπλέ όλα, ξανά στο δικό μου pc τίποτα, κάνω clear CMOS και παίζει άλλα αυτή τι φορά δεν προλαβαίνω να δω win μαυρίζουν όλα, ξηλώνω την κάρτα και πάω σε ένα φίλο την βάζουμε πάνω πατάω power τίποτα λέω νταξ τα τίναξε τα πέταλα έρχομαι σπίτι και καθώς έκανα σέρφινγκ στο pc του πάτερα λέω δεν την βάζω πάνω πριν την κάνω στολίδι στο ράφι , πατάω το power και βλέπω post screen μετά βλέπω και win και εδώ και μια ώρα δουλεύει χωρίς πρόβλημα.

πείτε μου τώρα τι έχω κάνει και τα τραβάω αυτά ?

:D έλεος δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

Φτου σας που ξεπαρθενιασατε το 4ρτο χειριστήριο χωρις τον GV..:D

Αλλα τι μαθαίνω??

Ο retired mega news-poster και ο νυν np ..δίδαξαν Pro??

Ομηρε σου ειπα να περιμενεις..να ειναι ποιο ελαφρια η ηττα..

:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Φτου σας που ξεπαρθενιασατε το 4ρτο χειριστήριο χωρις τον GV..:D

Αλλα τι μαθαίνω??

Ο retired mega news-poster και ο νυν np ..δίδαξαν Pro??

Ομηρε σου ειπα να περιμενεις..να ειναι ποιο ελαφρια η ηττα..

:D:D:D:D

Sakis + Paneas VS Hadji + SkySurfa = 9 - 2 :055::p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.