Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

είναι γενικό πρόβλημα.....

και στους mods του e-pcmag που το ανέφερα.....

κάποιοι είχαν το ίδιο πρόβλημα....

αλλά κανένας δεν έχει ακούσει τπτ.....και κανένας δεν ξέρει το γιατί.....

Link to comment
Share on other sites

xrist,unseen σημερα πρωι ειχα την τιμη να δω live στο χειρουργειο την εγχειρηση που κανατε και θα κανω.απλως θελω να διαγραψω τις σκηνες απο το μυαλο μου.απορω αυτοι οι γιατροι με τι κουραγιο βλεπουνε τις οικογενειες τους μετα απο ολα αυτα τα τρελα.εχουμε κανεναν χειρουργο εδω μεσα?αξιος αξιος

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα κρυφακούς ρε;;

Ναι έχει δυστυχώς κι αυτό τις ιδιοτροπίες του.

Δυο φορές που πήγα να κάνω τη χάρη στον Αντρέα να βάλω xbmc πήρε τα γνωστά σε 15'. :p

Το XBMC ειναι για αντρες οχι για λουλουδες σαν και σενα..

περα απο την πλακα το xbmc ειναι μακραν καλυτερο και ποιο ωριμο απο οτιδηποτε αλλο...μου εχει ληψει..

Λεω να το γυρισω σε Aspire Revo με XBMC

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακοτατο!

--------

Μ αρεσαν πολυ αυτα τα προγραμματα για media center... και με πετυχατε και σε φαση που το ps3 που εχω για να παιζω ταινιες στο σαλονι μου κανει νουμερα παναθεμα σας! :D

Link to comment
Share on other sites

Saki Βρηκες κανεναν καλο Browser...??

Tab και 100 MB ..το παρα #^%$%^ σαν..:p

[ATTACH]9097[/ATTACH]

Μπαααααααα

βρηκα ενα καλο προγραμμα για να τεσταρω σταθεροτητα των μνημων...

firefox το λενε... :p

[ATTACH]7537[/ATTACH]

Όταν σου πιάσει 1.2 Gb τότε ξαναμίλα....:D

γμτ πως καταφερες και με περασες; banana :p

post-543-1414343407,2752_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γνωριζει κανεις γιατι μετα απο καθε επανεκινηση στον υπολογιστη μου(windows 7), οταν παω να δω μια ταινια εχει χαθει η επιλογη να ανοιγει παντα με ενα συγκεκριμενο προγραμμα αυτη?συμβαινει και σε αλλους αυτο?

Link to comment
Share on other sites

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=hTJBDJYEPD0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=hTJBDJYEPD0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις γιατι μετα απο καθε επανεκινηση στον υπολογιστη μου(windows 7), οταν παω να δω μια ταινια εχει χαθει η επιλογη να ανοιγει παντα με ενα συγκεκριμενο προγραμμα αυτη?συμβαινει και σε αλλους αυτο?

Προεπιλεγμένα προγράμματα όρισες ;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.