Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Αφου το Acronis True Image Echo Enterprise Server θεωρητικα δεν τρεχει σε win7 (με ενα rename στο .exe παιζει...) επρεπε να βρουμε κατι αλλο για το backup μας.

Acronis Backup & Recovery Workstation v10.

Απλα δεν επαιξε ποτε ο scheduler. τι update, τι αλλαγες τα παντα ολα δοκιμασα αλλα δεν τα καταφερα. πηρε ποδι.

Acronis True Image Home 2010

παιζει μια χαρα το backup και ο scheduler, αλλα το converted image απο .tib σε .vhd δεν μπουταρει.

και φτασαμε στο Symantec Backup Exec που τα καταφερε!

:D

Acronis σαλτα και ........ υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Με αγάπη από το OutofSpecs Salonica PAOK Dept :D

1104767.png

Απόδειξη: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1104767

Όταν φορτώνει κανείς τα fail-safe defaults του i750 από το BIOS χωρίς να πειράξει κάτι άλλο...

Υπόλοιπος κόσμος
: Παίζει με Turbo Enabled και multi x20 με x21 με 4 πυρήνες. Με 2 πυρήνες παίζει μέχρι και x23 και σπάνια x24. Με 1 πυρήνα παίζει x24. Και φυσικά για να γίνει αυτό πρέπει να είναι ο CPU under LOAD αλλιώς παίζει 9x133 για να εξοικονομήσει ενέργεια.

Dr.Paneas:
Παίζω με 24x133 στα stock με 4 πυρήνες ενεργούς. Χωρίς να δώσω φορτίο αλλά στο IDLE. Το καλό είναι επίσης ότι πάιζει με 0.8volts, και αν δώσω φορτίο τότε πάει στο VID 1.2 το οποίο είναι για 133x20, ενώ εγώ παίζω ήδη 3GHz++ στα 133x24.

Οποιος το καταφέρει θα δεί τον GV να πίνει το DICE με ασετόν και νερό.

Tease

[ATTACH]7834[/ATTACH]

post-928-1414343423,02_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eχω Linksys WAG200G αγορασμενο και ενα Sagem F@st 2404 δωρο απο το Conn-X.

Οταν ειχα προτοβαλει 8αρα ειχα το Linksys και επιανα 5.5Mbps με αποσυνδεσεις μεχρι που αποσυνδεθηκε μια φορα και δεν ξανασυνδεθηκε...ζητησα απο τον ΟΤΕ να εξατασουν για βλαβη...τελικα μαλλον δεν εκαναν τιποτα...μετα εβαλα το Sagem και συνδεθηκα στα 3Mbps αλλα με σπανιοτερες αποσυνδεσεις.

Μπορω να κανω κατι για να εχω μεγαλυτερη ταχυτητα και χωρις να αποσυνδεομαι?

Ποιο router να προτιμησω?

Link to comment
Share on other sites

Σάκη, είσαι ο guest star. Μόνο αυτό σου λέω :D

Οχι, οκ πέρα από την πλάκα πιστεύω είναι καλό βίντεο και δείχνει πραγματικά πως περάσαμε αυτές τις 2 μέρες κλοκαρίσματος. Έχω βάλει και ωραία μουσική ;)

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ να παω την μανα μου στην εκκλησία. Τέτοιο τρελοκομίο από αυτοκίνητο δεν υπάρχει. Τα καντήλια αμέτρητα. Σαν το γήπεδο έχει καταντήσει η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.