Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Βρε παιδιά δεν λέω να χαρακτηριστείς ψυχάκιας. Αφού θα χάσεις 10 μήνες, ας κάνεις κάτι πιο δημιουργικό από το να καθαρίζεις και να μαγειρεύεις. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο νομίζω στην διεθνή αμνηστεία αλλά δεν το έχω ψάξει.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά δεν λέω να χαρακτηριστείς ψυχάκιας. Αφού θα χάσεις 10 μήνες, ας κάνεις κάτι πιο δημιουργικό από το να καθαρίζεις και να μαγειρεύεις. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο νομίζω στην διεθνή αμνηστεία αλλά δεν το έχω ψάξει.

Διεθνη αμνηστια και π@π@ριες. Πρωτα απο ολα δεν θα ριξεις παραπανω καθαρισμα και μαγειρεμα απο οσο οταν καθαριζεις το δωματιο σου και μαγειρευει η μαμακα μας. Σκοπια θα ριξεις , καμια βολη θα ριξεις , αντε βαρια βαρια και κανα σχολειο ( καθεσαι και ακους δλδ) ή περιπατο. Στις καλες μερες θα εισαι θαλαμο-dog. Καλως ή κακως ο στρατος ειναι κατι που το περναμε ολοι ( αλλοι ελαφρα αλλοι λιγοτερο ελαφρια), αποτελουσε και θα αποτελει μικρογραφια της κοινωνιας και μια περιοδο μετα τις σπουδες που κανουμε διακοπες πρωτου εγκληματιστουμε στο εργασιακο βιο. Τωρα το εαν θα παρεις Ι5 ή θα εξογαρασεις την θητεια σου ή θα περνεις αδειες τα ακουω βερεσε.

Στην δικια μου την περιπτωση ας πουμε εαν πηγαινα στα 32 και ημουν παντρεμενος θα εκανα 45 μερες στο κεντρο και θα εξαγοραζα την θητεια μου..Τελικα επειδη ως μονο παιδι 2 γονιων ανικανων προς εργασια ( πατερας πανω απο 80 χρονω μανα με 4απλο bypass + βαλβιδα) εκανα 6μηνο με 1.5 μηνα στο κεντρο να περιφερομαι με σορτσακι puma και nike φανελακι γιατι δεν ειχα και ρουχα στο μεγεθος μου. Εαν τελικα γκρινιαζουμε για μερικους μηνες που παμε διακοπες και να σκεφτομαστε Ι5 και π@π@ριες ελεος....

Link to comment
Share on other sites

Πατε στρατό... Και τιποτα δεν επαθε κανεις αλλα και οσο πιο "ζορικος" ειναι τοσο το καλυτερο..

1ον περναει γρηγορα ο καιρος και 2ον εχεις και κατι να θυμασε...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είσαι ρα?

Άντε καλή διαμονή.

δεν είμαι Θεσσαλονίκη και δυστυχώς δεν το βλέπω να ξανάρχομαι για τα επόμενα 2-3 χρόνια

Κω είμαι απλά δεν είχα ίντερνετ και έτρεχα πανικόβλητος ψάχνοντας δουλειά .

σαν να βρήκα κάτι .

υγειά πάνω απόλα .

Link to comment
Share on other sites

Opa Opa Opa :p

Iceland, France, Denmark είχαν τραγουδάρες. Πήγε βγήκε η βλακία από την Γερμανία, ότι να ναι στημένα πράγματα :D

+1(συμφωνω απολυτα) να μας περασει και το βελγιο :musik009::brutal003:

Link to comment
Share on other sites

Opa Opa Opa :p

Iceland, France, Denmark είχαν τραγουδάρες. Πήγε βγήκε η βλακία από την Γερμανία, ότι να ναι στημένα πράγματα :D

Μαθετε ρει να ξεχωρίζετε τα τραγούδια με βάση ποιοτικά κριτήρια .και όχι με το μάτι ..... Το μόνο τραγούδι που άξιζε ήταν αυτό της Αρμενίας.........

Link to comment
Share on other sites

Κανένας τρόπος να μην πάμε φαντάροι παίζει ; Διεθνής αμνηστία κλπ παίζει τίποτα ;

I-5

Δυστηχως στο υπαναπτυκτο κρατος δεν προβλεπετε πραγματικη ενναλακτικη θητεια....

Link to comment
Share on other sites

καλα εκανε και βγηκε η γερμανια που εγινε απο τις πιο αντιπαθητικες χωρες.η μεργκελ τωρα που πηρανε την eurovision βραζει.φυσικα και ητανε στημενο.σου λεει λεφτα δεν δινεις στην ευρωπη μεργκελ?τωρα παρε eurovision να δεις τι εστι εξοδο.+1 στο μαπα γερμανικο τραγουδι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.