Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Τώρα είμαι ακόμα κέντρο Βαλάντη, Καλαμάτα. Αύριο ορκιζόμαστε και τετάρτη φεύγουμε στις μονάδες.

Γενικά δε κάνουμε τίποτα. Φαΐ, χαρτιά, γύρους απ' έξω και ύπνο. Πολύ χαλαρά τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Για να βρεις μια μητρικη που μπορεις πραγματικα να αγορασεις στο site του Πλαισιου πρεπει να ψαξεις μιση ωρα αναμεσα στα προιοντα που ειναι διαθεσιμα μονο απο το stock house και απο εκεινα που λεει πως ειναι διαθεσιμα σε μερικα συγκεκριμενα καταστηματα.

Ειδικα για τα τελευταια, εχω παρει τηλεφωνο 6 φορες, ουτε μια δεν υπηρχε διαθεσιμο το προιον, μερικες φορες μαλιστα ο πωλητης επεφτε απο τα συννεφα γιατι ηξερε οτι δεν υπηρχαν αποθεματα απο το συγκεκριμενο εδω και καιρο.

Φτιαξτε κανενα φιλτρο ρε παιδια....

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ στην Κρήτη είσαι.

Εκεί καλοκαίρι είναι.

Εγώ πάντως στην Ξεσσαλονίκη βλέπω κάθε μέρα στο Πανεπιστήμιο ή στην Φοιτητική Λέσχη άτομα που φοράνε βερμούδες (πολλοί φοράνε και κοντομάνικα αλλά αυτό δεν είναι περίεργο).

Πάντως ο καιρός είναι τελείως ανώμαλος, το πρώί κάνει κρυο οπότε λες να βάλεις ένα μπουφάν, αλλά μέχρι να πας πανεπιστήμιο (κατά τις 9-10) γίνεσαι μούσκεμα και μετά όλη μέρα λιώνεις.

Τελικά η κλιματική αλλαγή έρχεται πολύ γρήγορα.

Αν πάει έτσι τα Χριστούγεννα θα τα κάνουμε στην παραλία!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαστε ρε τις παραλαγες απο τα κρεβατια θα σας φανε οι κοριοι..:p

Εβαλε ο νεος..να μην βαλλει και ο παλιος??:p

Κοβοντας την κινηση σε επαρχιακο δρομο..μην πετυχουνε κανενα Datsun με ολμο..:p

[ATTACH]12535[/ATTACH]

Driveroni (ουλα αριστερα)..

[ATTACH]12536[/ATTACH]

Ειναι λιγες..τις περνω και σε καμψεις..:p

να πεφτει Νεος!

γνωστος σαν να μου φανηκε αυτος ο δρομος (και δεν εννοω τον χωραφοδρομο..)

Link to comment
Share on other sites

Έχω να πάω και σε μια σχολή ξέρεις.

Αν σου πω ότι το πρωί πάω πρώτος στην σχολή θα το πιστέψεις???

Έχω στις 9 μάθημα στον Φοίνικα, και μένω λεωφόρο στρατού, οπότε κάνε τους υπολογισμούς σου...

Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ έρχεται το γνωστό άσμα: "ΔΕΝ κάνει κρύο στην Ελλάδα...κρύο δεν έκανε ΠΟΤΕ!"

Είμαι από αυτούς που κυκλοφορούν με κοντομάνικο και βερμούδα ό,τι ώρα και να 'ναι και με κοιτούν όλοι περίεργα! :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.