Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Ξέρει κανείς που πουλάνε βατόμετρο πρίζας ;

Αν και την ωρα που θα ξυπνήσεις δεν πιστεύω να βρεις τίποτα ανοιχτο ,δοκιμασε στα γνωστα ηλεκτρονικάδικα.

Αλλιως, ισως βρείς ,Praktiker ,leroy Marlin

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Παιδια απο την Παρασκευη εχω διαρκως αποσυνδεσεις. Δεν μπορω να δω στην ουσια ιντερνετ...μου εχουν σπασει τα νευρα. Τρεις φορα εχω δηλωσει βλαβη στην 4νετ και δεν μπορει να κανει κατι. Γίνεται να αλλάξω πάροχο να παω ξανα σε ΟΤΕ ή θα με χρεώσουν για αυτο ; Γνωρίζετε κάτι ;

Link to comment
Share on other sites

5. Το τέλος ενεργοποίησης της υπηρεσίας ισούται με 29,90€. Στην περίπτωση ενεργοποίησης της υπηρεσίας σε νέα τηλεφωνική γραμμή το τέλος ενεργοποίησης είναι χρεώσιμο και ισούται με 51,57€.

Link to comment
Share on other sites

5. Το τέλος ενεργοποίησης της υπηρεσίας ισούται με 29,90€. Στην περίπτωση ενεργοποίησης της υπηρεσίας σε νέα τηλεφωνική γραμμή το τέλος ενεργοποίησης είναι χρεώσιμο και ισούται με 51,57€.

Που ποιος τι ;

Απαιτείται 12μηνη παραμονή και στις δύο υπηρεσίες. Σε περίπτωση διακοπής του Προνομίου πριν το 12μηνο από την έναρξή του υπάρχει τέλος διακοπής 180€ καθώς κι ό,τι προβλέπει σαν τέλος διακοπής η κάθε υπηρεσία ξεχωριστά.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι...

Αν έχεις κάνει συμβόλαιο τότε αυτό έχει ελάχιστη διάρκεια 1 χρόνο οπότε αν διακόψεις νωρίτερα θα πλερώσεις ανάλογα.

Με πιάνεις?

Υ.Γ: Το κόστος είναι γύρω στα 50-70 ευρώ αν θυμάμαι καλά οπότε άρχισε σιγά σιγά την αποταμίευση κωθών!

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν θελω να διακοψω γιατι ετσι μου καπνισε. Εχω κανει 10 λεπτα για να ποσταρω στο OOS. 5 αποσυνδεσεις την μια πανω στην αλλη τρωω... θα τους παρω ενα ακομα τηλεφωνο μπας και.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω τεμέτερον αλλά αυτοί δεν κοιτάνε αν έχεις πρόβλημα απλά κοιτάνε αν θα κάτσεις ή θα φύγεις.

Πάρε και πες τους να σου φτιάξουν την σύνδεση αλλιώς θα πας σε άλλη εταιρεία.

Σίγουρα θα πιάσει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.