Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

ερωτηση !!

το pc παγωνει μερικες φορες για λιγα sec (1-2) οταν "ανοιξω" τον 1tb δισκο που εχω ειναι samsung hd103uj

στο hd health τον διχνει σαν 75% health.

επισης καμια φορα παγωνει οταν παιζει mp3 (τα οποια βρισκονται σε αυτον τον δισκο )

να αρχισω το back up ? εχει ολα τα αρχεια μου μεσα .

να τον στηλω και να παρω εναν wd 1.5tb green power?

για πειτε

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

θα παρει μια ανασα το δικτυο της Forthnet; :p

Είπες τπτ??

Forthnet@Volos.

.

[ATTACH]5738[/ATTACH]

H μαλακια το Tompson πήρε τον μπουλο ηταν σταθερό μεν αλλα κατεβαζα με 400ΚΒ/s.(συγχρονίζοντας στα 16)

Ευτυχώς είχε ξεμείνει στο Valaki Rulez ενα τετοιο το οποίο έγινε ownz..:D (Το οποιο εχει παρααα πολλες επιλογες!):D

Γιατι καθετε μονο σε μενα η Forthnet??This is Sparta

@Antoni..ξεκίνα διαγνωστικό εταιριας + διαγνωστικό HDtune και μετα ολα τα αλλα.

post-196-1414343299,2092_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση !!

το pc παγωνει μερικες φορες για λιγα sec (1-2) οταν "ανοιξω" τον 1tb δισκο που εχω ειναι samsung hd103uj

στο hd health τον διχνει σαν 75% health.

επισης καμια φορα παγωνει οταν παιζει mp3 (τα οποια βρισκονται σε αυτον τον δισκο )

να αρχισω το back up ? εχει ολα τα αρχεια μου μεσα .

να τον στηλω και να παρω εναν wd 1.5tb green power?

για πειτε

Μήπως το "πάγωμα" το κάνει μετά απο κάποια ώρα που δεν χρησιμοποιείς το δίσκο; Ενδεχομένως τα windows να τον σβήνουν και η καθυστέρηση να οφείλεται στο power on του δίσκου.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic1

Μακάρι να μας εκανε generate κάτι τις παραπάνω κάθε φορα που κανει στύψιμο ..:D:D:p

[ATTACH]5859[/ATTACH]

====================================================

Offtopic 2

Δειτε το τα σπαει..;)

http://www.youtube.com/watch?v=05ip-N0H1Ig

post-196-1414343304,4271_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Toto -Arfrica

Κάτι απο το 1983-84 αν δεν κάνω λάθος .Πολύ όμορφο κομάτι , απο τα αγαπημένα της εποχής

Και μια που θυμήκα τα παλία

Άστα αυτά και πες ποιο είναι εκείνο το τραγούδι που ακούσαμε το καλοκαίρι μαζί με τις "μάνες"©® και σου ξύπνησε τρελές αναμνήσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε τι χαζά είναι αυτά ....Τωρα που το ξανακούω ομως αυτό δεν είναι το τραγουδάκι που σου βάζει κάποιος ( ονόματα δεν λέμε) όταν πάς στο σπίτι του........:D

Άστα αυτά και πες ποιο είναι εκείνο το τραγούδι που ακούσαμε το καλοκαίρι μαζί με τις "μάνες"©® και σου ξύπνησε τρελές αναμνήσεις!!!

Αρε νιντζοκουμλίδη τι μου το θύμησες .Εχω ηδη 4-5 ωρες και ψάχνω στο εσυ-tube αλλά δεν το βρήκα. Βρήκα όμως ενα βιντεάκι μιας απο τις πιο αγαπημένες τραγουδίστριες της εποχής...........:respect:

1-------->

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.