Jump to content



Πωλουνται Macbook, core 2 duo 3.16, Asus maximus extreme....


Kenpachi

Recommended Posts

Πωλούνται τα κάτωθι...

Apple Macbook core 2 duo 2.16gb μοντέλο 08 σε άριστη κατάσταση.Το μόνο που θέλει είναι αλλαγή μπαταρίας και δεν την άλλαξα για να πάρει ο καθένας όποια θέλει γνήσια η μη. ...Τιμή 300 ευρώ

Mb Asus maximus extreme σε άριστη κατάσταση στο κουτί της με όλα τα παρελκόμενα( kit υδρόψυξης, κάρτα ήχου κτλ κτλ) .................................................................sold

Intel core 2 duo 3.16 ghz σε άριστη κατάσταση .....................sold

Κάρτα ήχου Sb xtreme music σε άριστη κατάσταση ............... Τιμή 20 ευρώ

Ψύκτρα coolermaster σε άριστη κατάσταση ....................... Τιμή 15 ευρώ

Μνήμες G.skill 2 x1Gb DDr3 ελάχιστα χρησιμοποιημένες ............Τιμή 20 ευρώ

Τέλος δίνεται ένα έτοιμο Pc πάλιος υπολογιστής μιας φίλης μου ..Τιμή 40 ευρώ

Δεκτός κάθε έλεγχος...

Θοδωρής από Π.φάληρο

πμ για κινητό

P1010294_zpsc1cb1997.jpg

P1010292_zps01091093.jpg

P1010293_zps8824d247.jpg

P1010290-1_zps6270745a.jpg

P1010295_zps586e097a.jpg

Link to comment
Share on other sites

P4Dual-880Prom_zps113b5678.jpg

Αυτή είναι η Mb που φοράει το pc οπότε μάλλον p4 είναι ο επεξεργαστής.Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν έχω ide σκληρό για να μπω στα bios να δω τα χαρακτηριστικά....

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για το λαπτοπ θελο αναλιτικα χαρακτιριστικα και αμα ειναι να δουλευει με ρευμα,......ι οχι και ποσο κοστιζι ι μπαταρια.....

Το λαπτοπ δουλεύει κανονικά με το ρεύμα απλά άμα θέλεις να το χεις σαν φορητό πρέπει να πάρεις άλλη μπαταρία.

Απομίμηση βρίσκεις και με 20-30 ευρώ, αυθεντική πάει γύρω στα 60-70 ευρώ απόσο είχα κοιτάξει στο amazon....

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι και εγώ για την Μητρική.

Αυτή είναι;; ASUS - Motherboards- ASUS MAXIMUS EXTREME

Ναι αυτή είναι άμα δεν την πάρει κάποιος από τους άλλους 2 φίλους έχεις εσύ σειρά!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.