Jump to content



ειδοποιηση πμ'ς


greekfragma

Recommended Posts

χαιρετωωωωωωωωωωω..........

επεστρεψε δριμυτερο το μπαγκ που ειχε διορθωθει για αρκετο καιρο......μου στελνουν πμ΄ς και δεν ερχεται ειδοποιηση....ουτε καν στην κεντρικη δεν εμφανιζεται με τα προσωπικα μηνυματα σαν αριθμος...........:wall:

Link to comment
Share on other sites

και εμένα ανά διαστήματα (εδώ και πολύ καιρό) δεν ανοίγει το παράθυρο της ειδοποίησης (δεν έχω τσεκάρει αν φαίνεται στην κεντρική σελίδα) - απλώς υπέθετα ότι ίσως έχει να κάνει με το Norton (αν και το πρόβλημα δεν είναι σταθερό)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Εγω εχω ενα σχετικο προβληματακι....

Καμια φορα(οχι παντα!) ναι μεν μου πεταγεται το pop-up αλλα αν θελω να το ανοιξω σε νεα σελιδα...δεν κανει τπτ!

Αυτο ισως να ειναι θεμα του browser σου που δεν επιτρεπει το ανοιγμα νεο παραθυρου.Πρεπει να το ρυθμισεις καταλληλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Εγω εχω ενα σχετικο προβληματακι....

Καμια φορα(οχι παντα!) ναι μεν μου πεταγεται το pop-up αλλα αν θελω να το ανοιξω σε νεα σελιδα...δεν κανει τπτ!

Αν ανοίγει το popup και δεν σου ανοίγει νέα σελίδα μετά είναι θέμα browser/popup stopper.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.