Jump to content



Registry cleaner


Makis Hourdakis

Recommended Posts

Προτείνεται κανένα καλό freeware registry cleaner γιατί έχω πήξει. Έχω δοκιμάσει το Registry mechanic σε shareware και μου την έδωσε γιατί ότι ήθελα να διορθώσει ήταν στην full έκδοση...

Υ.Γ.: Και κανένα link άμα είναι εύκολο...

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το regcleaner, το οποίο ένα φεγγάρι ήταν free αλλά μετά άλλαξε όνομα σε regsupreme και το πλερώνεις.

link του παλιού. Υπόψιν, τραβάει κάποια ζόρια με HT ή dual cpus, οπότε απενεργοποίησε το ΗΤ προσωρινά από το bios.

Αν δεν σου κάνει αυτό, δοκίμασε κάποιο γελαδίσιο :p

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις και τα Ace utilities είναι shareware βέβαια αλλα εύκολα μετατεπονταί σε freeware

Τουλάχιστον εγώ αυτα χρησιμοποιώ. Ευκαίρία να κατεβάσω την νέα έκδοση

Ace utilities v2.4

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Χρησιμοποιώ το regcleaner, το οποίο ένα φεγγάρι ήταν free αλλά μετά άλλαξε όνομα σε regsupreme και το πλερώνεις.

Tωρα ςξηγουνται ολα!!!

εδω κ κατι χρονια -ισως- εχει μεινει στην 4,3ν!!!

δοκιμασε το ειναι πολυ καλο,γρηγορο ευκολο κ σε ελληνικα!!

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το άψογο RegCleaner ή το νέο RegSupreme (www.jv16.org) πολύ καλό είναι και το TuneUp Utilities 2004 (shareware + astalavista.box.sk = freeware !!).

Επίσης πολλά (άπειρα δλδ) μπορείς να βρείς στο www.mocosoft.com (προσοχή όμως γιατί τα trojans παραμονεύουν)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.