Jump to content



Iphone 3gs 16gb σε πολύ καλή κατάσταση προσεγμένο και δώρο θήκες.


Prof_Chaos

Recommended Posts

Είναι σε πολύ καλή κατάσταση μιας και το πρόσεχα σε υπερβολικό βαθμό οπως όλα τα προιόντα της apple που εχω.

Πάντα με θήκη και μεμβράνη στην οθόνη δεν έχει πέσει ποτέ κάτω ουτε το έχω ταλαιπωρήσει.

Απο την πρώτη μέρα εχει μπει μεμβράνη στην οθόνη και δεν έχει την παραμικρή γρατζουνιά οπως φαίνεται και στην φωτογραφία. (η μεμβράνη βγήκε για λίγο μόνο για τις ανάγκες τις φωτογράφισης) Εχει μερικές ελαφριές γρατζουνιές στο πίσω μέρος οπως ειναι φυσικό οχι όμως απο κακή χρήση, αλλά απο την θήκη πορτοφολάκι που το είχα. Φυσικά είναι άριστο λειτουργικά χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.

Η μπαταρία κρατάει ικανοποιητικά 1 μέρα με χρήση wifi κλήσεις φωτογραφίες κτλ. μιας και το φόρτιζα μόνο μόλις έπεφτε απο το 10% και κάτω. Φόραει την έκδοση ios 4.3.3 αλλα αν θέλετε σας κάνω αναβάθμιση την 6.0.1.

Δίνεται πλήρες μαζί με το κουτάκι, τον φορτιστή και τα ακουστικά του. Δώρο οι σφραγγισμένες θήκες που βλέπετε στην φωτογραφία μαζι με αυτη της puro που είναι δερμάτινη πορτοφολάκι και κοστίζει απο μόνη της 20+ ευρώ.Επίσης δώρο 2 καινούργια φιλμ προστασίας.

Δωρεάν αποστολή με κούριερ ΕΛΤΑ πόρτα πόρτα σε όλη την Ελλάδα αφου προηγηθεί κατάθεση στον τραπεζικό μου λογαριασμό.

Σίγουρη και ασφαλής παράδοση σε 1 ή 2 εργάσιμες στον χώρο σας.

Εναλλακτικά παραλαβή απο Βριλλήσια ή για άλλους τρόπους αποστολής κατόπην συννενόησης.

Δεν θα απαντάω σε παζάρια ή ανταλλαγές.Προτάσεις μόνο απο σοβαρά ενδιαφερόμενους.

ΤΙΜΗ 160ε

post-1574-1416077013,0319_thumb.jpg

post-1574-1416077013,1018_thumb.jpg

post-1574-1416077013,1779_thumb.jpg

post-1574-1416077013,2396_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone το δίνει 169 Ευρώ, refurbished με εγγύηση 1 χρόνου.

Δεν με μοιάζουν τα έξτρα. Αν το αφήσεις 100-110 το παίρνω.

Sent from my Samsung S3, using Tapatalk 2

οκ refubrished γνωρίζεις τι είναι; γιατι εμένα δεν είναι... αν θεωρήσω απαραίτητο να ρίξω την τιμή τότε θα το κάνω.Νομίζω οτι η τιμή ειναι πολύ καλή+τα δώρα + τα μεταφορικά δωρεάν με Courier.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω πολύ καλά. Είναι επισκευασμενο, δοκιμασμένο ότι δουλεύει, αλλά με εγγύηση.

Ανυγουεη, εγώ προσφορά μου θα ισχύει για κάποιες μέρες. Αν αλλάξεις γνώμη πες μου

Φιλικα

Γιάννης

Sent from my Samsung S3, using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω πολύ καλά. Είναι επισκευασμενο, δοκιμασμένο ότι δουλεύει, αλλά με εγγύηση.

Ανυγουεη, εγώ προσφορά μου θα ισχύει για κάποιες μέρες. Αν αλλάξεις γνώμη πες μου

Φιλικα

Γιάννης

Sent from my Samsung S3, using Tapatalk 2

Μια διευκρίνηση για όσους δεν γνωρίζουν στα refubrished δεν μπαίνουν τα original ανταλακτικά με ότι συνεπάγεται αυτό.Φιλικά Θοδωρής.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ισχύει. Μόλις μίλησα με το 1399 της Vodafone(εξυπηρέτηση εταιρικών πελατων) και ρώτησα για τα κινητά αυτά. Η απάντηση ήταν φυσικά και τα ανταλακτικα είναι αυθεντικά της Apple και για αυτό μπορούν και δίνουν εγγύηση.

Sent from my Samsung S3, using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρίστως Δευτέρα μπορώ να ποσταρω σκρινσοτ από το εξέλ που μου έχουν στείλει με τις τιμές.

Sent from my Samsung S3, using Tapatalk 2

Δεν νομίζω να σου έλεγαν κάτι διαφορετικό απο την vodafone αλλά ο καθένας με την εμπειρία του.

Επίσης γιατι γίνεται μια κουβέντα offtopic στη αγγελία μου;

Ας κλειδώσει σας παρακαλώ δεν θα ήθελα να συνεχίσω την αγγελία μου στο συγκεκριμένο φόρουμ

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να σου έλεγαν κάτι διαφορετικό απο την vodafone αλλά ο καθένας με την εμπειρία του πράτει οπως θέλει.

Επίσης γιατι γίνεται μια κουβέντα offtopic στη αγγελία μου;

σορρυ φιλε μου,ας καθαριστει παρακαλω!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.