Jump to content



Recommended Posts

Σταυρο εχεις πλακα αχαχαχα μας μ@μ@ς την ψυχολογια ρεεε τι ρολογια πυρηνα ειναι αυτα!:lock:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα δωσω το μεγαλυτερο score και θα ποσταρω του δευτερου για παραδειγμα :p

Παντα ολα πανε με τον πρώτο. Δηλαδη κοιτας που ειναι ο πρωτος...Ολων των υπολοιπων πανε στις υποσημειώσεις.

Δεν υποβαθμιζω το score σου σε καμια περιπτωση αλλα ειναι η πραγματικοτητα....

χαχαχα, δεν είπα θα ποστάρω το 2ο καλύτερο σκορ, πόσταρα το σκορ που βγάλαμε χθες με τον phil και τον morti ;)

δεν υποβαθμίζεις το σκορ γιατί πολύ απλά δεν μπορείς να υποβαθμίσεις το 2ο καλύτερο σκορ στον κόσμο θες δεν θες :p

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα, δεν είπα θα ποστάρω το 2ο καλύτερο σκορ, πόσταρα το σκορ που βγάλαμε χθες με τον phil και τον morti ;)

δεν υποβαθμίζεις το σκορ γιατί πολύ απλά δεν μπορείς να υποβαθμίσεις το 2ο καλύτερο σκορ στον κόσμο θες δεν θες :p

Δεν λεω για σενα βρε...

Το σκεπτικο μου σου λεω, μπηκα στο hwbot.org πηρα το πρωτο score και τελος...

Δεν υποβαθμιζω τιποτα γιατι δεν με ενδιαφερει.

Το μονο που με ενδιέφερε ηταν να δώσω το max score που εχει γραψει ο συγκεκριμένος πυρήνας και μόνο αυτο.

Οσο για σας είστε άξιοι συγχαρητηρίων για την προσπάθεια που καταβάλατε γι αυτο το score και που θα καταβάλετε και στο μέλλον για να κρατήσετε την Ελληνική παρουσία οσο πιο ψηλά στις παγκόσμιες λίστες

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω για σενα βρε...

Το σκεπτικο μου σου λεω, μπηκα στο hwbot.org πηρα το πρωτο score και τελος...

Δεν υποβαθμιζω τιποτα γιατι δεν με ενδιαφερει.

Το μονο που με ενδιαφερει ειναι το max score που εχει γραψει ο συγκεκριμενος πυρηνας και μονο αυτο.

ε ναι ρε φίλε αυτό σου λέω, δεν υπάρχει λόγος για κάτι τέτοιο μιας κι δεν πόσταρα με GTX 780 για να γυρίσεις κι να μου πεις "Titan δεν γίνεσαι ποτέ" :p

Ντάξει είναι titan vs titan δεν μπήκα να πω "παιδιά έσκισε η 780" :)

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ρε φίλε αυτό σου λέω, δεν υπάρχει λόγος για κάτι τέτοιο μιας κι δεν πόσταρα με GTX 780 για να γυρίσεις κι να μου πεις "Titan δεν γίνεσαι ποτέ" :p

Ντάξει είναι titan vs titan δεν μπήκα να πω "παιδιά έσκισε η 780" :)

Διαβασε ολο το προηγούμενο ποστ μου...

Μα δεν σου ειπα κατι τετοιο :p

H 780ti που βρισκεται σε max επιπεδο αυτη την στιγμη ? ή ολη την παρατησαν και πανε για 780ti Kingpin edition ?

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε ολο το προηγούμενο ποστ μου...

Μα δεν σου ειπα κατι τετοιο :p

H 780ti που βρισκεται σε max επιπεδο αυτη την στιγμη ? ή ολη την παρατησαν και πανε για 780ti Kingpin edition ?

η 780 ti θα δούμε πως πάει, νωρίς είναι ακόμα :D

Καλά τώρα βγαίνει κι Lightning σιγά σιγά (τέλη Δεκ.) οπότε dont worry

Οσο για σας είστε άξιοι συγχαρητηρίων για την προσπάθεια που καταβάλετε γι αυτο το score και που θα καταβάλετε και στο μέλλον για να κρατήσετε την Ελληνική παρουσία οσο πιο ψηλά στις παγκόσμιες λίστες

Έκανες edit την ώρα που πόσταρα ρε γι'αυτό δεν το είδα. thanks ^_^

Που να δεις το άλλο σκορ κοντά στις 8000 ;)

Έγινε επεξεργασία από firekiller
Link to comment
Share on other sites

οι μνημες της καρτας ειναι κάπως χαμηλά 1827mhz ...δεν πηγαίναν αλλο?

Link to comment
Share on other sites

οι μνημες της καρτας ειναι κάπως χαμηλά 1827mhz ...δεν πηγαίναν αλλο?

Και 1850 παίζουν αλλά το θέμα είναι πως ο Kingpin έχει έκδοση Titan με 3Gb, πράγμα που σημαίνει πως μπορούν και κλοκάρουν καλύτερα οι δικές του :p

Link to comment
Share on other sites

Και 1850 παίζουν αλλά το θέμα είναι πως ο Kingpin έχει έκδοση Titan με 3Gb, πράγμα που σημαίνει πως μπορούν και κλοκάρουν καλύτερα οι δικές του :p

1850+ πανε οι δικες μου...

Του [MENTION=22717]azazil1190[/MENTION] στα 1925mhz

qwqwq.jpg

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Παντως εχει 3gb εκδοση ο Kingpin με βαση το gpuz...

Πως πηρε validation με καρτα που δεν ειναι στο εμποριο ?

Εδώ παίζει Xeon σε X79 που δεν υποστηρίζεται επισήμως απο Intel, τι να λέμε τώρα... :p

Link to comment
Share on other sites

Εδώ παίζει Xeon σε X79 που δεν υποστηρίζεται επισήμως απο Intel, τι να λέμε τώρα... :p

Ναι αλλα αυτο ειναι τρομερο αβανταζ. Σε φάση λακαμαδες οτι και να κάνετε σας εχω απο κάτω.

Δεν μιλαω για golden samples αλλα για κατι περα απο αυτο.

Εκτος εαν φτιαχνει bios ο ιδιος ή η ομαδα που τον κανει support. Ο Τιτάνας του εχει 6gb πανω αλλα αναβει και αναγνωριζει τα 3gb γιατι το bios ετσι του λεει να κανει.

Δεν πιστευω οτι εχει Τιτανα με πρεσαρισμενα τα 3gb μονο...

Απο την αλλη ολη την EVGA απο πισω του την εχει, οτι θελουν κανουν μεσα εκει.....

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αυτο ειναι τρομερο αβανταζ. Σε φάση λακαμαδες οτι και να κάνετε σας εχω απο κάτω.

Δεν μιλαω για golden samples αλλα για κατι περα απο αυτο. Οπως ειναι μια ειδικη εκδοση gtx titan αλλα και μοναδικη υποστηριξη Xeon σε Χ79.

Στην Evga δουλεύει ρε, παραγγέλνει bios κι του τα φτιάχνουν :p

Link to comment
Share on other sites

Στην Evga δουλεύει ρε, παραγγέλνει bios κι του τα φτιάχνουν :p

To ξερω βρε....

Αντε χωσου και εσυ καπου στην ASUS για παραδειγμα! Εισαι ταλεντο και μικρος σε ηλικία...

...περιμενω την Asus 780ti poseidon απο σενα ;) για να κανω Christmas!

Link to comment
Share on other sites

To ξερω βρε....

Αντε χωσου και εσυ καπου στην ASUS για παραδειγμα! Εισαι ταλεντο και μικρος σε ηλικία...

...περιμενω την Asus 780ti poseidon απο σενα ;) για να κανω Christmas!

lol καλά θα ήτανε αλλά χλωμό το βλέπω, τουλάχιστον για ητν ώρα. :)

Δεν παραπονιέμαι πάντως, έχω ανέσεις που το 95% των overclockers δεν έχει ^_^

Όπως κι να 'χει πριν τα Xmas θα έχουμε πολύ καρτόνι για να σε κάνω να μην ποστάρεις μέχρι το νέο έτος :D

Κι το λέω με την καλή την έννοια, έχεις να δεις ωραία πράγματα κι από 290x αλλά και από 780 ti :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μια απορια πως γινεται καποιος overclocker ?

Tασεις πανω κατω και mhz πανω κατω + αζωτο. Αντε και πολυ σπανια αν εχει καποιος αρκετες γνωσεις να παρεμβει στο κυκλωμα με εχτρα τροφοδοσια για να το παει πιο ψηλα απο οτι μπορει με στοκ ....

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μια απορια πως γινεται καποιος overclocker ?

Tασεις πανω κατω και mhz πανω κατω + αζωτο. Αντε και πολυ σπανια αν εχει καποιος αρκετες γνωσεις να παρεμβει στο κυκλωμα με εχτρα τροφοδοσια για να το παει πιο ψηλα απο οτι μπορει με στοκ ....

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

overclocker είναι ο καθένας που ανεβάζει την συχνότητα λειτουργίας ενός cpu/ram ή gpu πάνω από την εργοστασιακή.

Εσύ μάλλον μιλάς για "extreme" overclocker. Που μιλάμε για extreme ψύξη, tweaks, mhz και mods. Δεν θες τίποτα παραπάνω από hardware, χρόνο, άζωτο (ή κάποιον άλλον τρόπο ψύξης), κάνιστρα, υπομονή, κτλπ κτλπ και το πιο σημαντικό το τηλέφωνο του ντελιβερά σε ταχεία κλήση :p

Link to comment
Share on other sites

ε για πιο πράμα θα μίλαγα για μπρίκια , απλό overclocking κάνει και ένα 10χρονο ετσι όπως τα έχουν κάνει οι εταιρίες, και εγώ θέλω να ασχοληθώ αλλά δεν έχω μία για το extreme..

φέρτε μου cpu μητρικές gpu τροφοδοτικά ram ssd και άζωτο και έχω άπλετο χρόνο δεν θα με ξαναδεί ο ήλιος

Link to comment
Share on other sites

ε για πιο πράμα θα μίλαγα για μπρίκια , απλό overclocking κάνει και ένα 10χρονο ετσι όπως τα έχουν κάνει οι εταιρίες, και εγώ θέλω να ασχοληθώ αλλά δεν έχω μία για το extreme..

φέρτε μου cpu μητρικές gpu τροφοδοτικά ram ssd και άζωτο και έχω άπλετο χρόνο δεν θα με ξαναδεί ο ήλιος

μήπως να σου βγάλω κι σκοράκι? :p

Ξεκίνα να benchάρεις ρα, αφού έχεις χρόνο που ίσως είναι ένας από τους πιο σημαντικούς παράγοντες ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.