Jump to content



Power Pack i5 2500k!!!!


Phant0m

Recommended Posts

ο cpu κομπλε παντως, ηδη δοκιμαζω τι κανει...Ευχαριστω!

Μια ερωτησουλα μονο, μηπως θυμασαι αν ο τεταρτος πυρηνας ειχε αισθητα παραπανω θερμοκρασια απο τους αλλους 3? Γιατι μου εχει +7-9 βαθμους και θελω να ξερω αν δεν εχει πατησει η ψυκτρα καλα ή αν ειναι απο κατασκευης του...αλλα βαριεμαι να την ξηλωνω :p

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ απο ότι φαίνεται εντάξει πλέον...

Μετα απο καμία 20αρια εργατοώρες :mad:,ανακάλυψα το κουφο,ότι δεν έπαιζε η mobo με το συγκεκριμένο driver που ήταν περασμένος για την hd graphics,έπαιζε με προηγούμενο,με τον τελευταίο,όχι όμως με εκείνον,και δεν μπορουσα να τον σβήσω κιόλας γιατι είχε φαει το σκάλωμα της αρκούδας...

Anyway,ολα βαίνουν κάλως κατά τα φαινόμενα...

Ήδη άρχισα το σκάλισμα στον 2600k :D

Link to comment
Share on other sites

Blinky: Νομιζω μια μικρη διαφορα 2-3 βαθμων την εβλεπα (με το coretemp). Αλλα γενικά νομίζω απολύτως ίδια θερμοκρασία σε πυρήνες είναι δύσκολο να επιτύχεις.

Vagelida: χαίρομαι που όλα καλά εν τέλει. Drivers....εν έτοι 2013 και ακόμα έχουν προβλήματα τελικά!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.