Jump to content



Ψύκτρα για AMD...?


Ilias83

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από LordOfRings [14-09-2004 12:26]

Ηλία αν μάθεις ποιες ειναι οι καλύτερες πες και εμένα γιατι την επόμενη εβδομάδα σκέφτομαι να πάρω μία .. .

Για την SLK 900A εχω ακούσει καλα λόγια ...

Εγω που την εχω ειναι παρα πολυ καλη:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings

Ηλία αν μάθεις ποιες ειναι οι καλύτερες πες και εμένα γιατι την επόμενη εβδομάδα σκέφτομαι να πάρω μία .. .

Για την SLK 900A εχω ακούσει καλα λόγια ...

Τι να σου πω...

Μάλλον η SLK900 είναι απο τις κορυφαίες...

Όμως είχε λίστα συμβατότητας, η οποία δεν είχε μέσα τη μητρική μου...

άρα δεν την πήρα...

Κατέληξα σε μια Thermaltake A 1889-01 η οποία είναι αρκετά ήσυχη και με πολύ καλά αποτελέσματα...

(Σε σχέση με τα προηγούμενα νούμερα δηλαδή, γιατί στην ουσία έχω ένα πρόβλημα και δεν ξέρω τι είναι τι...

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&postid=95828#post95828

Βέβαια να πω οτι απο εκεί που έβλεπα με full ταχύτητα στους case-fans 46-47, τώρα με τους case-fans στο silent βλέπω 41-42 idle πάντα... Αν βάλω full τους ανεμιστήρες παίρνω 36-37)

Γενικά η Thermaltake A 1889-01 είναι πολύ συμπαθητική ψύκτρα (δεν εντυπωσιάζει, αλλά κάνει πολύ καλά τη δουλειά της). Μόνο αρνητικό ο θόρυβος που είναι σε λίγο μεγαλύτερα επίπεδα απ'ότι τον περίμενα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.