Jump to content



200mm fans


Papas

Recommended Posts

Προσωπικα ο cm δεν με ενθουσιασε ποτε. Για τα δικα μου γουστα ειναι ψοφιος ακομη και σε full rpm...οπως ειπα και παραπανω τωρα ειμαι με spectre pro και εχω βρει την υγεια μου :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] Eιμαι με τον custom 200mm της CM με τα κοκκινα led για το trooper και ειναι επιεικως μετριος.Δυστυχως δεν υπαρχει spectre με leds στα 200mm απ οτι βλεπω η μηπως κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] Eιμαι με τον custom 200mm της CM με τα κοκκινα led για το trooper και ειναι επιεικως μετριος.Δυστυχως δεν υπαρχει spectre με leds στα 200mm απ οτι βλεπω η μηπως κανω λαθος?
BitFenix Spectre Pro Red Led Fan 200mm ;)
Link to comment
Share on other sites

Με εξαίρεση τους Spectre Pro που δεν τους έχω δοκιμάσει αλλά από τα specs δείχνουν να απευθύνονται σε άλλο κοινό οι υπόλοιποι fan που αναφέρονται εδώ μπορεί να είναι 200mm αλλά είναι σε χαμηλά σχετικά rpm. Στις περισσότερες φορές ο 200mm fan αντικαθιστά 2x120mm fan και συνήθως είναι πιο αθόρυβος σε σχέση με 2x120.

Το δικό μου κουτί (CM HAF 912 plus) με 2x200 και 2x120 είναι κομπλέ από fans και διατηρείται σχετικά αθόρυβο.

Link to comment
Share on other sites

Οι spectre pro στα full σίγουρα δεν είναι αθόρυβοι, την ροή του αέρα μέσα από τις γρίλιες του κουτιού να βάλεις μόνο...

Έχω βάλει τον 23άρι στo prodigy μαζί με ένα hydra όπου είναι συνδεόμενα όλα και τον έχω μόνιμα τέρμα κάτω.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.