Jump to content


Αγορά από ebay και bill me later...???


venom7

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Τώρα τελευταία έχω παρατηρήσει ότι στο ebay έχει και μία ακόμη επιλογή για τρόπο πληρωμής.Τη λεγόμενη bill me later.

Ξέρετε τι κάνει και πως λειτουργεί???

Επειδή λέει ότι στην πρώτη αγορά έχεις και 10$ επιστροφή?έκπτωση? κάτι τέτοιο και είμαι σε φάση άλλης μίας αγοράς και έλεγα αυτή τη φορά να το ψάξω μπας και το χρησιμοποιήσω.

Μπορείτε παρακαλώ να μου πείτε τι είναι, τι κάνει, πως λειτουργεί και η επιστροφή αν γίνεται μετά από καιρό ή άμεσα έκπτωση στην αγορά???

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

https://www.billmelater.com/help/index.xhtml

Σκεψου οτι ειναι ενα Paypal που σου πληρωνει την αγορα και μπορεις να την ξεπληρωνεις αργοτερα οπως μια πιστωτικη καρτα με οποιους τοκους κτλπ υπαρχουν στους μηνες αυτους. Οσο για τα $10 ισχυει αλλα εχουν καποιο minimum που πρεπει να αγορασεις με BML(οποτε και θα υπαρχει τοκος και στη τελικη το κερδος ειναι μικρο και δεν αξιζει καν να ασχοληθεις ;) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.