Jump to content



EIZO FORIS FS2333


Rez7nor

Recommended Posts

Πωλειται η Eizo FS2333 ενα απο τα καλυτερα IPS Gaming Monitor Το μονιτορ εχει 4 καμμενα πιξελς αλλα δεν φαινονται σε games παρα μονο σε λευκο Απο Αθηνα-Πειραια Ατομα απο επαρχια θα επιβαρυνθουν τα μεταφορικα

Τιμη 250 Ευρω

Link to comment
Share on other sites

Πωλειται η Eizo FS2333 ενα απο τα καλυτερα IPS Gaming Monitor Το μονιτορ εχει 4 καμμενα πιξελς αλλα δεν φαινονται σε games παρα μονο σε λευκο Απο Αθηνα-Πειραια Ατομα απο επαρχια θα επιβαρυνθουν τα μεταφορικα

Τιμη 250 Ευρω

4 καμμένα; Λογικά, αφού έχουν 3 & 5 χρόνια εγγύηση και 6 μήνες για καμμένα pixels, θα έπρεπε να μπορείς να την αλλάξεις. Δεν είναι αγορασμένη από την Ελληνική αντιπροσωπεία;

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάρεις τηλ και τους πεις για 4 καμμένα σου λένε απο 6 και πάνω το έχω παθει

Βρίσκεις άκρη με τους ******* ποτέ?

Εμένα μου έχουν αλλάξει οθόνη για 1. Άλλες εταιρίες το κάνουν αυτό, όχι η Eizo. Η πολιτική της, και την έχω εγγράφως, λέει για "Zero Dead pixels" ή "Three colored pixels" (κολλημένα).

Αν τώρα πήρες οθόνη από παράλληλη εισαγωγή, που η Ελληνική αντιπροσωπεία έχει υποχρέωση να σε καλύψει λόγω ΕΕ, τότε δεν ισχύει αυτό, ισχύει η βασική εγγύηση που λέει για έξι pixels. Αυτή η επιπλέον εγγύηση είναι εμπορική πρακτική της Ελληνικής αντιπροσωπείας και μόνο και όχι της Eizo σαν εταιρίας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.