Jump to content



IDE/SATA 2,5-3,5 to usb


Predator_Crack

Recommended Posts

Καλησπέρα. Τσεκάρω διάφορα site αυτές τις μέρες για αγορά ενός adapter/συσκευής πάνω στην οποία θα συνδέονται sata δίσκοι όλων των μεγεθών καθώς και IDE μέσω USB. Θα ήθελα μιά συσκευή για όλα.

Το ζήτημα είναι να μήν ξεπεράσω τα 20-25 ευρώ και επίσης μετά από ψάξιμο παρατήρησα ότι όλα στην ουσία είναι κινέζικες πατέντες. Κοίταξα ebay για παράδειγμα και πέρνεις συστηματάκι με τα λεφτά από 2 μπουγάτσες και ένα χυμό. Απλώς θέλω και να κρατήσει χρόνο και...

Η χρήση του προορίζεται στην σύνδεση σκόρπιων δίσκων για επαναφορά αρχείων και πρόχειρες αποθηκεύσεις.

Π.Χ αυτό εδώ

Θελω απαντήσεις για ανταπτοράκια που έχετε δοκιμάσει και δέν έβγαλαν καπνούς στους πρώτους μήνες χρήσης.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δοκίμασαν διάφορα κ εγώ. Το καλυτερο μέχρι στιγμής αν κ είμαι κατα της μάρκας ηταν ενα turbox που χρεισιμοποιω εδώ κ κάνα 3μηνο. Τα αλλά με άφησαν στο 6μηνο ειτε δεν έδιναν σωστα ρεύμα σε ολους τους δίσκους. Έχω ενα που δίνει ρεύμα σε sata αλλα όχι σε ide.

*GNex*

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δοκίμασαν διάφορα κ εγώ. Το καλυτερο μέχρι στιγμής αν κ είμαι κατα της μάρκας ηταν ενα turbox που χρεισιμοποιω εδώ κ κάνα 3μηνο. Τα αλλά με άφησαν στο 6μηνο ειτε δεν έδιναν σωστα ρεύμα σε ολους τους δίσκους. Έχω ενα που δίνει ρεύμα σε sata αλλα όχι σε ide.

*GNex*

Thx for replying mate but could you give me a model number ? (από αυτό το turboxάτο)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.