Jump to content



Bsod λογω μνημών ;


painkiller44

Recommended Posts

Καλησπερα ,έχω ενα πισάκι με την Platinix 2 mobo και είχε δυο μνημες πανω η μια στα 400 και η αλλη στα 333 και μου πετουσε bsod εβγαλα την μια και ολα καλα υπάρχει περιπτωση να είναι απο αυτο ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,έχω ενα πισάκι με την Platinix 2 mobo και είχε δυο μνημες πανω η μια στα 400 και η αλλη στα 333 και μου πετουσε bsod εβγαλα την μια και ολα καλα υπάρχει περιπτωση να είναι απο αυτο ;

Δοκίμασες και τις 2 ξεχωριστά ? ή μονο την μία. Μπορεί να μην φταίει μια μνήμη, αλλά μόνο όταν είναι και οι 2 μαζί πάνω στο board.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες και τις 2 ξεχωριστά ? ή μονο την μία. Μπορεί να μην φταίει μια μνήμη, αλλά μόνο όταν είναι και οι 2 μαζί πάνω στο board.

Δοκίμασα και τις δυο ξεχωριστά και παίζουν μια χαρα δηλαδη εκανα καμποσα ρεσταρ που εκει ηταν το προβλημα σηνυθως η οταν εβαζα μια usb και ολα καλα.Οταν πηγα να τους αλλαξω θεση δηλαδη την σειρα που ηταν πανω στην mobo τοτε μου εβγαζε μηνυμα για επιδιορθωση του πισι.Όταν ήταν μαζι μου πετουσε bsod οταν ηταν χωρια μια μια κανενα προβλημα .ξαναλέω έχω την platinix 2 (133mhz max fsb στις μνημες ) και 2 μνημες η μια 400αρα και η αλλη στα 333 mhz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.