Jump to content



ξαφνική αγορά pc


panosX

Recommended Posts

πολλές καλησπέρες σε όλους. Εν συντομία σήμερα πέθανε ο υπολογιστής μου (φουσκωμένοι πυκνώτες στο τροφοδότηκο κ με άλλο καλό τροφοδότηκο πάλι νεκρός) ήταν παλιός κ το περίμενα.το πρόβλημα είναι ότι αυτές της μέρες τρέχω για παράδοση πτυχιακης(ναι ακόμα κ αν έχεις πρόγραμμα τρέχεις γιατί ο καθηγητής άλλαξε τα γούστα του )και έμεινα απο υπολογιστή.ψάχνω δανικό απο φίλους κ γνωστούς αλλά βλέπω κ το ενδεχόμενο να πάρω άλλο αν δεν βρω.το πρόβλημα είναι οι δεν σκόπευα λεφτά δεν υπάρχουν πέραν τον 300 εύρο περίπου.πληροφοριακα όπως το βλέπω θέλω τροφοδότηκο μητρική επεξεργαστή μνήμη κ κάρτα γραφικών .να τόλμησω να δω κάτι περίπου σε αυτα τα χρήματα η μην κάνω ούτε τον κόπο?πληροφ η χρήση του θα είναι για γράψιμο photoshop ιντερνετ κ καμία ταινία .τα χρήματα μου φαινόται λίγα .πείτε καμία γνώμη ευχαριστώ για το χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

panox παρε τα βασικα προς το παρον και αργοτερα παιρνεις μια καλη καρτα γραφικων. Η μητρικη μεσω του επεξεργαστη σου δινει καλα γραφικα για να κανεις τη δουλεια σου.

επεξεργαστής

Intel Core i3-3220 Box | Skroutz.gr

μητρική

Asus P8H77-M | Skroutz.gr

ASUS - P8H77-M

μνήμη

Corsair XMS3 4GB DDR3 Non ECC CL9 1333MHz | Skroutz.gr

τροφοδοτικό

Corsair Builder Series CX430 V2 80Plus | Skroutz.gr

CoolerMaster Elite Power 460W | Skroutz.gr

Thermaltake Hamburg 530W | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις απαντήσεις, το θέμα το θα υπόψιν αλλά δεν μπορούσα να δω της συνθέσεις απο το κινητο.προς το παρών τελειώνω την εργασία με δανικό υπολογιστή, απο ότι είδα μάλλον έχει καεί κ η μητρική άρα κάνω υπομονή να μαζέψω μερικά χρήματα κ να τα ρίξω για καινούργιο πύργο ,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.