Jump to content



Δεν ανοιγει μην το σπασω.


azazil1190

Recommended Posts

Η καλη μερα απο το πρωι φαίνεται .....παω να ανοιξω τον υπολογιστη απο το power του κουτιου τιποτα απο το power της μιτρικης τιποτα παλι.Με αλλα λογια ειναι σαν να μην τον παταω να ανοιξει.Η Μιτρικη φαίνεται να εχει ρευμα αλλα δεν.Λετε να είναι το τροφοδοτικο?

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι το τροφοδοτικό, δοκίμασε να το βραχυκυκλώσεις με ένα συνδετήρα για να βεβαιωθείς.

Sent from my Galaxy Note II using Tapatalk 2

ΕΙλικρινα καποιος η κατι κανει πλακα πιστευω στα φαντάσματα......αλλα εκει που εχω κατσει απο πανω του και το κοιταω πινω τον καφε μου και σκέφτομαι τι μπορεί να φταίει ανοιξε μονο του χωρις να πατησω τίποτα. Καμια εξηγηση για αυτό

Link to comment
Share on other sites

Την επομένη φορά , να πατήσεις τον διακόπτη του τροφοδοτικού, στο off να πατήσεις το power του κουτιού δυο τρεις φορές, και ξαναδοκιμάζεις !! Συνηθισμένο φαινόμενο στις μητρικές της intel.

Link to comment
Share on other sites

Την επομένη φορά , να πατήσεις τον διακόπτη του τροφοδοτικού, στο off να πατήσεις το power του κουτιού δυο τρεις φορές, και ξαναδοκιμάζεις !! Συνηθισμένο φαινόμενο στις μητρικές της intel.

ρε συ ποτε ξανα δεν μου το χει ξανακανει....και να πω την αλη8εια δεν το εχω ξανασυναντησει αυτο το πραγμα.Εγω φοβαμαι οτι το τροφοδοτικο ειναι στα τελευταια του.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.