Jump to content



logitech g700 gaming mouse, 60w rms speakers, ps-vita 3g


panos444

Recommended Posts

πωλουνται τα εξης:

το ποντικι του τιτλου γιατι πουλησα το λαπτοπ και ειμαι με imac που εχει πληκτρολογιο ποντικι δικα του. ειναι ασυρματο και gaming. στο κουτι του με οτι αυτο περιειχε.

Λινκ κατασκευαστη:Logitech - Wireless Gaming Mouse G700

τιμη: 60€

ηχεια 2.1 trust tytan με ισχυ 60w rms. link κατασκευαστη:Trust.com - Tytan 2.1 Subwoofer Speaker Set - black (NON-EU)

εχω βαλει στους δορυφορους και μονο, ενα κομματι ανθρακονημα-αυτοκολλητο,βγαζω μια φωτο εαν θελετε,αλλα οπως και να εχει βγαινει αυτο το αυτοκολλητο και δεν επηρεαζεται καποια λειτουργεια ή η εγγυηση των ηχειων.

τιμη: 40€

αγορασμενα και τα δυο στο τελος του καλοκαιριου με εγγυηση-αποδειξη.

επισης πωλειται αχρησιμοποιητο ps-vita 3g/wifi αγορασμενο τελος του χρονου με εγγυηση στο κουτι του, μια θηκη, καρτα μνημης 16gb, το unit 13, fifa 13, wipeout 2048. ολα με τα κουτια τους, τους online κωδικους τους κτλ. 220€ ολα μαζι και μονο.

για οποιοδηποτε ελεγχο μπορειτε να περασετε απο το σπιτι μου να κερασω καφε και να ελεγξετε οσο θελετε!! :p

για αποστολη εκτος αθηνων καταθεση στην τραπεζα και αμεσως μετα αποστολη με τα εξοδα να βαραινουν τον αγοραστη. στην περιπτωση αποστολης στην επαρχια μπορω να βγαλω οσες φωτο θελετε και απο οποια γωνια θελετε! :p

δεν με ενδιαφερει καμια ανταλλαγη και κανενα παζαρι! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.