Jump to content



Tablet για αγορα


YDinopoulos

Recommended Posts

Καλησπερες

Φιλη ψαχνει tablet 9-10' για να το εχει μαζι της σχολη,ταξιδια κλπ. Ταβανι τα 250 με 280 Γιουρος. Δεν μας νοιαζουν τα στεητ οφ δε αρτ σπεξ, αλλα κατι να δουλευει ΚΑΛΑ.

Αν εχει και 3G καλυτερα.

ΥΓ : Την εταιρια με το δαγκωμενο μηλο, δεν την θελουμε...

Link to comment
Share on other sites

αυτο που προτεινεις το εχω και εγω σε αλλο μοντελο (intenso 814) με τον διπυρινο cortex και την 1gb ram. ειμαι πολυ ευχαριστημενος, τρεχει τα παντα δεν κολλαει πουθενα . απλα θα καει ακομα περισσοτερο λογω της μεγαλης οθονης

υγ: οποιο και να παρει ας εχει ips γιατι στα ταξιδια με τον ηλιο , δεν φαινεται τλιποτα

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι ειπες 9-10, αλλα ας δει κ λιγο το nexus 7. Ειδικα η προσφορα που παιζει αυτη τη στιγμη στο mediamarkt.gr με 199 ευρω ειναι καταπληκτικη (για το wifi μοντελο). Η γυναικα μου εχει Ipad3 κ εγω το νεξους οποτε τα εχω δει κ τα δυο. Το νεξους με βολευει χιλιες φορες καλυτερα (ειναι κ που δεν πολυγουσταρω apple :D )

Αν το θελει να κραταει σημειωσεις δυσκολα τα πραγματα. Κανενα απο αυτα με capacitative οθονες δεν εχει φτιαχτει για κατι τετοιο. Λενε οτι το καλυτερο για σημειωσεις ειναι το note (σε ολες του τις εκφανσεις, Note, Note2, Note 10.1), αλλα εκει η τιμη ανεβαινει παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορεί να το πάρει, αν ήθελε; Αφού δεν είναι διαθέσιμα Ελλάδα.

γιαυτο λεω αν εχει καμια ακρη.

δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με ολα αυτα που εχουν αναφερθει.

αν πεσει σε ιντσες ειναι και το νεξους 7 στο παιχνιδι με 3g. καπου πηρε μια τετοια εκδοση το ματι μου.

edit: ακυρο ειναι πανακριβο!:p

Link to comment
Share on other sites

Αυτο της ειπα (εχω το Note 10.1) και η τιμη ειναι απαγορευτικη δυστυχως.

Θα της το πω για το Nexus, αλλα θελει μεγαλη οθονη, αλλα ΚΑΙ 3G

γυναικες ρε φιλε.... να ειναι κ ψηλος κ μπρατσωμενος κ με ωραια ματια κ με λεφτα κ τρυφερος κ να με ακουει και .. και.. και ..

:)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μιας και κοιτας κινεζικα δες και αυτο: XPad Retina Tablet PC 9.7 Inch RK3188 Android 4.1 2G RAM Bluetooth HDMI Dual Camera Silver

ειναι παρα πολυ καλο απο specs. το σαιτ ειναι αξιοπιστο αν το σκεφτεις για αγορα!:fun:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.