Jump to content



HEADSET with 3.5 jack <120€


koshal

Recommended Posts

Ψάχνω αυτό που λέει ο τίτλος. Θέλω όσο δυνατόν καλύτερη ποιότητα σε αυτά τα €€€. Αν κάνει και λίγο παραπάνω αλλά είναι σαφώς καλύτερο κάποιο άλλο headset μπορεί και να το κοιτάξω. Άσχετος είμαι από μάρκες κτλ κ γι αυτό άνοιξα το θέμα (δεν είναι για εμένα το headset).

Η απαίτηση για 3.5 jack είναι λόγω ύπαρξης ηλεκτρικού πιάνου που έχει αντίστοιχη έξοδο (προφανώς παίζει και στο PC λόγω xfi platinum) οπότε ας μην αγοραστούν 2 set αλλά ένα και καλό.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

edit (τώρα μου ήρθε). Δεν θέλω να έχει μικρόφωνο αλλά μόνο ακουστικά. Από κεκτημένη ταχύτητα το έγραψα headset. Αν μπορεί κάποιος mod ή admin να κάνει και μία μετονομασία στον τίτλο θα είμαι ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

δες:

Samson SR850 - Thomann UK

Superlux HD-668 B - Thomann UK

είναι ΠΑΡΑ πολύ καλά για τα χρήματα που ζητάνε

τους βάζεις έξτρα http://www.thomann.de/gb/akg_k240270271_velour_ohrpolster.htm για πολύωρη χρήση

το jack μην σε ανησυχεί, υπάρχει convertorας από μινι jack σε 3.5. Τα παραπάνω έχουν μέσα στην συσκευασία

Link to comment
Share on other sites

Ok για τον αντάπτορα.

Σε κάτι ποιό ακριβό, θα έχει νόημα ή δεν αξίζει? Δεν θέλω να δώσω με το ζόρι τα 100-120€ αλλά με max αυτή την τιμή θέλω όσο δυνατόν καλύτερο προιόν.

Αν θεωρείς ότι η αύξηση στην τιμή δεν έχει αντίκρυσμα στην ποιότητα τότε δεν έχω πρόβλημα να πάρω και αυτό των 30€.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.