Jump to content



iphone 4 μαυρο 32GB


Recommended Posts

270€

Δινεται μονο με καλωδιο usb, θελει αυτο που κουμπωνεις το usb και το βαζεις στην μπριζα. (3-4-5€ σε γνωστα μαγαζια)

Μπροστα κατασταση τελεια, πισω εχει ανεπαισθητα σημαδακια που φαινονται μονο αν τα προσεξεις.

Το πλαινο αλουμινιο ειναι ταλαιπωρημενο, και στη μια πλευρα εχει χαραγμενο ενα ονομα.

1) Ενδιαφερομαι για ανταλλαγη με S3 παρομοιο ή ανωτερο κινητο και διαφορα απο μερους μου.

Μηνυματα "δινω το S2 και 50€" θα αγνοουνται. Σε καθε περιπτωση, προταιρεοτητα εχουν οι τοις μετρητοις.

2) Μονο απο Αθηνα σε σταση μετρο ή βολικη λεωφορειου. Εγω ειμαι Νοτια Προαστια

3) Παζαρια λογικά θα τα σκεφτω. Μηνυματα τυπου 'δινω 200€' αγνοουνται παραυτα.

Link to comment
Share on other sites

Για δωστε προσφορες για ανταλλαγη με android.

εννοειται καλη συσκευη.

ΠΧ

Samsung Galaxy S2/S3

Sony Xperia S

HTC One S

Sony Xperia P

Galaxy/LG Nexus

και διαφορα απο μερους μου.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου τα 4ρια 32gb πωλουνται 300-320€ και πανω, εχω ηδη ριξει την τιμη αγορας 60-80€ λογω της καταστασης του.

Anyway, τωρα ειμαι εξωτερικο, σε καμια 10ρια μερες θα το ξαναδουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Παιδια ( [MENTION=4409]Netrino[/MENTION] [MENTION=17255]chrisfoto[/MENTION] [MENTION=16677]spyvelm[/MENTION] ) απο μεθαυριο ξαναγυριζω Ελλαδα και το κινητο γινεται διαθεσιμο.

Μαζι με το κινητο δινω πλεον και 1 Bumper και μια θηκη σιλικονης απο ebay, της πλακας.

Οποιος ενδιαφερεται ακομα, μηνυμα εδω.

Link to comment
Share on other sites

Αν στελνεις επαρχια το παιρνω μαζι με τα windows.

(εννοειτε οτι σου βαζω πρωτα τα χρηματα σε τραπεζα και τα μεταφορικα δικα μου)

(Δεν αναφερεις τπτ για εγγυηση ή για το αν εχεις αποδειξη απο το κινητο ή απ τα windows)

Link to comment
Share on other sites

1) Οταν απαντατε σε αγγελιες, ή να κανετε quote ή tag τον πωλητη (πχ [MENTION=17255]chrisfoto[/MENTION] [MENTION=12866]Narzul[/MENTION] ) για να δει τα μηνυματα. Αλλιως δεν τα βλεπει ο πωλητης τα μηνυματα, πχ εγω τα ειδα τωρα.

2) Ευχαριστω για το ενδιαφερον, τα εχω δωσει τα πραγματα.

Λοκ πλιζ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.