Jump to content



wd Data Lifeguard Tools


wrong method

Recommended Posts

Το έχει δοκιμάσει κάποιος;

Μόλις το πέρασα ζήτησε να κάνει αλλαγή στη reg (enable support for large drives).Αυτό όμως είναι ενεργοποιημένο από το SP1των XP και βέβαια δουλεύω έτσι εδώ και ένα χρόνο περίπου που έχω τον 250 χωρίς πρόβλημα.Επειδή την έχω ξαναπάθει με data corruption αλλά χρειάζομαι τις πληροφορίες του, το έχει κάποιος εγκατεστημένο και το SP1 (η 2 προφανώς);

Επίσης υπήρχε στη wd ενας online wizard για τους δίσκους αλλά τώρα χάθηκε η εγώ δεν μπορώ να τον βρω πιά :o κάποιο link;

Link to comment
Share on other sites

το εχω δοκιμασει παλιοτερα σε 2 δισκους μου(ειχα μονο το SP1)

Σε .εναν 120αρη JB και εναν 30αρη ΒΒ.δεν ειδα και καμια τρομερη βελτιωση αλλα απο οτι ξερω η υποστηριξη της Western Digital ειναι κορυφαια.Εγω θα σου προτεινα να το βαλεις αφου ο δισκος σου ειναι μεγαλος.τα συγκεκριμενα εργαλεια για αυτους προοριζονται και οχι σαφως για τον 30αρη μου.εγω παντως δεν ειχα κανενα προβλημα οσο το δουλεψα και πειραματιστηκα με τα τεστ του και τις ρυθμισεις που ειχε.

για το wizard που λες δεν ειχε πεσει κατι στην αντιληψη μου.ισως να ποσταρει και καποιος αλλος πιο ειδικος

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από wrong method

greekfragma ευχαριστώ αλλά μάλλον δεν θα το περάσω αφού δεν ξέρω τι αλλάζει στη reg.

περιμένω και τη wd μήπως απαντήσει στο mail μου και βλέπουμε.

σίγουρα θα σου απαντήσουν. Είναι σπαθί σε κάτι τέτοια. Απαντάνε αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.