Jump to content



ASUS A8N-SLI & A64 3200+ & 8800GTS & 1GB RAM


Recommended Posts

Πωλούνται σαν πακέτο ή και χωριστά (άν υπάρχουν ενδιαφερόμενοι γιά πάνω από δύο) τα παρακάτω :

ASUS A8N-SLI socket939

Welcome to ASUS

ASUSTeK Computer Inc. -Support- Knowledge A8N-SLI

a8nsli_l.jpg

Επεξεργαστής Α64 3200+ (μαζί με την original ψύκτρα του)

AMD Athlon 64 3200+ - ADA3200DIK4BI (ADA3200BIBOX)

AMD_Athlon64_939_Retail.jpg

Μνήμες Kingston DDR400 (2x512)

Lifetime Warranty

http://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=kingston%20ddr400&source=web&cd=7&cad=rja&ved=0CE4QFjAG&url=http%3A%2F%2Fwww.valueram.com%2Fdatasheets%2Fkvr400x64c3a_1g.pdf&ei=e0qSUaWSCYy4hAf_9oHwDg&usg=AFQjCNHIGSTyp6F2qh75FXQSaaccG7Sv9A&bvm=bv.46471029,d.ZG4

mnPGMPVM28hh_Gx8irFC7tw.jpg

ASUS 8800GTS/512 G92

ASUS - EN8800GTS/HTDP/512M

P_500.jpg

Τα πράγματα είναι φίλου μου , αλλά η επικοινωνία θα γίνει με εμένα.

Για παράδοση , συνάντηση-έλεγχο των πραγμάτων έρχεστε στο χώρο μου.

Σε περίπτωση αποστολής τα έξοδα βαρύνουν τον αγοραστή.

Τιμή για όλα 100,00 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Η ASUS A8N-SLI είναι πλήρως λειτουργική χωρίς φουσκωμένους πυκνωτές και δουλεύει και ο ήχος και όλα τα RAM slots κανονικά? Αν ναι, για πες μια τιμή για αυτήν σκέτη μπας και την τσιμπήσω για backup...

Link to comment
Share on other sites

Η ASUS A8N-SLI είναι πλήρως λειτουργική χωρίς φουσκωμένους πυκνωτές και δουλεύει και ο ήχος και όλα τα RAM slots κανονικά? Αν ναι, για πες μια τιμή για αυτήν σκέτη μπας και την τσιμπήσω για backup...

Η μητρική είναι πλήρως λειτουργική , μέχρι πρίν το Πάσχα έπαιζε κανονικά σαν μηχάνημα (όπως τη βλέπεις τη σύνθεση).

Τα πράγματα ξηλώθηκαν γιατί έκανα αναβάθμιση στο φιλαράκι μου.

Οι πυκνωτές είναι μιά χαρά.

Αν υπάρξει ενδιαφέρον και για τα υπόλοιπα πράγματα , θα σε έχω στα υπόψιν για τη μητρική.

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτό το μίνι-σετάκι το σπας και δίνεις τη μητρική μόνη της στα 25€, τότε με ενδιαφέρει για να την έχω για backup. Βέβαια, αν την έχει ανάγκη ο Σπυράρας και χρειάζεται σχετικά άμεσα μια τέτοια μητρική του παραχωρώ την "προτεραιότητα" που έχω και μπορεί να την πάρει αυτός, είτε σκέτη, είτε πακετάκι με τα υπόλοιπα πράγματα που αναφέρεις, καθώς εγώ προς το παρόν δεν καίγομαι κιόλας... Απλά επειδή με το socket939 μεγάλωσα και το pcάκι που έχω ως υπογραφή τα πάει μια χαρά, θέλω να συνεχίσω να το έχω για όσο περισσότερο γίνεται... Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Μου κάηκε η 939 μητρική που είχα και μου έχουν μείνει αμανάτι ένας Χ2 4400 και OCZ 2x1GB DDR 500... Από το να τα σκοτώσω θα προτιμούσα να μπορέσω να τα ξαναστήσω για κανένα γνωστό μια και ακόμη και σήμερα ένας διπύρηνος 939 με 2 GB RAM κάνει μια χαρά για νορμάλ χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Μου κάηκε η 939 μητρική που είχα και μου έχουν μείνει αμανάτι ένας Χ2 4400 και OCZ 2x1GB DDR 500... Από το να τα σκοτώσω θα προτιμούσα να μπορέσω να τα ξαναστήσω για κανένα γνωστό μια και ακόμη και σήμερα ένας διπύρηνος 939 με 2 GB RAM κάνει μια χαρά για νορμάλ χρήση.

Δικιά σου λοιπόν από μένα η μητρική...

:OT: Ποιες RAM έχεις?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.