Jump to content



hp laptop-stacker 832-ps vita-60w rms ηχεια


Recommended Posts

1)hp pavilion dv 9000

χαρακτηριστικα: HP Pavilion dv9300 Entertainment Notebook PC series*-* HP Pavilion dv9312ea Notebook PC - Product Specifications - c01038137 - HP Business Support Center

Ο επεξεργαστης ειναι ο core duo 5300 χρονισμενος στα 1,73ghz.(διπυρινος)

Η μπαταρια κραταει 5-10λεπτα ωστε να τελειωσετε και να αποθηκευσετε οποιαδηποτε εργασια κανετε και εχει διακοπη ρευματος.

Ειναι σε καλη εξωτερικη κατασταση.

τιμη=170€

2)Πωλειται το coolermaster stacker 832, μαυρο σε παρα πολυ καλη κατασταση,με ολα τα αξεσουαρ που το δινει ο κατασκευαστης οπως ποδαρακια, ροδακια,hdd cage κτλ.

link review: Cooler Master Stacker 832 Review | techPowerUp

τιμη=70€

3)ηχεια 2.1 trust tytan με ισχυ 60w rms. link κατασκευαστη: Trust.com - Tytan 2.1 Subwoofer Speaker Set - black (NON-EU)

σε αριστη κατασταση.

τιμη: 40€

αγορασμενα στο τελος του καλοκαιριου με εγγυηση-αποδειξη.

4)ps-vita 3g/wifi αγορασμενο τελος του χρονου με εγγυηση στο κουτι του, μια θηκη, καρτα μνημης 16gb, το unit 13, fifa 13, wipeout 2048. ολα με τα κουτια τους, τους online κωδικους τους κτλ. 220€ ολα μαζι. η αποδειξη εγγυηση ειναι του Π.

τιμη=220€

για οποιοδηποτε ελεγχο μπορειτε να περασετε απο το σπιτι μου να κερασω καφε και να ελεγξετε οσο θελετε!!

για αποστολη εκτος αθηνων καταθεση στην τραπεζα και αμεσως μετα αποστολη με τα εξοδα να βαραινουν τον αγοραστη. στην περιπτωση αποστολης στην επαρχια μπορω να βγαλω οσες φωτο θελετε και απο οποια γωνια θελετε!

δεν με ενδιαφερει καμια ανταλλαγη και κανενα παζαρι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

panos444, ο αδελφός μου με έχει βάλει να του βρω ένα οικονομικό λάπτοπ και εγώ έχω αναλάβει το ψάξιμο.

Τρία πράγματα θέλει μόνο.

1. Καλή κατάσταση εξωτερική (Να μην έχει ένα σκασμό γρατζουνιές και να μην λείπουν κουμπιά από τα πλήκτρα)

2. HDMI.

3. Σκληρός δίσκος που να μην έχει bad sectors.

Αν έχεις καμία φωτογραφία, να σου στείλω το mail μου με πμ να μου τις στείλεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.