Jump to content



AMD 6870


fiestanik

Recommended Posts

Μια χαρά βγήκανε και για πολύ καιρό ήταν και πολύ καλό value for money. Απλά αποσύρθηκαν για να πάρουν τη θέση τους νέες, όπως γίνεται πάντα. Στην τελευταία τιμή

της 6870 (=170 ευρώ) βρίσκεις σήμερα την 7850 που είναι λίγο καλύτερη και καταναλώνει και αρκετά λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

οταν εννοεις αντεχει? γιατι εγω παιζω με την 6970 1080p και με δυσκολια να παιξω σταθερα στα 40-45 fps

ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ , και τι ρυθμισεισ θα βαλεισ.. στο bf3 στο high με φιλτρα κλειστρα επερνα 47 frame αλλα πανω απο ολλα η ποιοτητα τισ εικονασ ηταν ομαλοτατη παντα single player.. το AA δεν χρειαζετε να το ενεργοποιησεισ διοτι τετραγωνισμα σε 1920χ1080, δεν εχω δει σε κανενα παιχνιδι που εχω παιξει..

δεν εχω παιξει crysis 3 και το μετρο 2033.. σε γενικεσ γραμμεσ εχω μεινει αρκετα ικανοποιημενοσ , για τισ επιδωσεισ τισ καρτασ, παντα φυσικα με την τιμη.. την αγορασα πριν απο 1 χρονο , απο το πλαισιο στα 153 ευρο..

τωρα αν καπιοσ θελει και τη παραμικρη λεπτομερια στα γραφικα , τοτε να ετοιμαστει να βαλει το χερι του βαθια στη τσεπη του....

Link to comment
Share on other sites

Miα χαρά κάρτα είναι η 6870. Και με cf είναι μπόμπα.

Ναι δε θα παίξεις crysis/το νέο metro με φουλ γραφικά - εδώ κάρτες των 1000ε ζορίζονται.

οταν εννοεις αντεχει? γιατι εγω παιζω με την 6970 1080p και με δυσκολια να παιξω σταθερα στα 40-45 fps

Ρίξε τα details λίγο βγάλε το ΑΑ και να δεις πώς μια χαρά είναι η καρτούλα σου. Τώρα προφανώς όπως είπα πριν υπάρχουν κάποια παιχνίδια που έχουν ιδιαιτερότητες. Στη πλειοψηφία των παιχνιδιών δε μπορώ να φανταστώ ότι έχεις δυσκολία.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά βγήκανε και για πολύ καιρό ήταν και πολύ καλό value for money. Απλά αποσύρθηκαν για να πάρουν τη θέση τους νέες, όπως γίνεται πάντα. Στην τελευταία τιμή

της 6870 (=170 ευρώ) βρίσκεις σήμερα την 7850 που είναι λίγο καλύτερη και καταναλώνει και αρκετά λιγότερο.

ηταν και ειναι ακομα πολυ καλο vfm πιστευω.

btw δοκιμασα o/c με το trixx ανεβασα τον πυρηνα κατα 50 και μου εκανε νερα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.