Jump to content



Recommended Posts

Μάλλον πήρες την έκδοση με το metal shield σε red χρώμα και το extra mic. Η δική μου έκδοση ήταν bulk και ήρθε stripped ουσιαστικά από όλα τα παρελκόμενα, τα led και το metal shield κάτι που με βόλεψε και λόγω τιμής (καμιά 20αριά € κάτω) αλλά και λόγω theme αφού το δικό μου είναι όλο σε blue-black αποχρώσεις. Φαντάζομαι οι κάτοχοι hardware ROG θα έχουν την αντίθετη άποψη με μας.

Eγώ πηρα την Zx

Link to comment
Share on other sites

bo1 δοκιμασε large external speakers + QUIET απο τα options.

Στην καρτα ενεργοποιημενο μονο το sbx surround και τιποτα αλλο.

5.1 setting απο windows control panel -> http://img62.imageshack.us/img62/7505/dolby3.jpg

ειχα διαβασει οτι με το που βαζεις sbx αυτοματα μπαινουν τα windows σε 5.1, δεν βαζω το χερι μου στην φωτια ομως

edit : Sound Blaster X-Fi Titanium vs Sound Blaster Z gameplay - CMSS-3D Vs SBX ProStudio Surround 1080p - YouTube

edit #2 : ο uploader λεει οτι το sbx surround δεν κανει δουλεια, προτεινει να αφησεις το παιχνιδι και τα windows σε "5.1" ενω η καρτα ηχου απο το δικο της panel να ειναι σε "headphones mode" , εμενα παντως το πρωτο κομματι του βιντεο μαρεσει καλυτερα απο το 2ο, τρεχα γυρευε :S

σε 5.1 πάει μόνο του. Αυτό φίλε που βελτίωσε λίγο τα πράγματα είναι να είναι να ειναιενεργοποιημενο μονο το sbx surround και τιποτα αλλο (όπως έγραψες πιο πάνω) ενώ εγώ τα έιχα στο on όλα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.