Jump to content



2x EVGA GTX TITAN


Recommended Posts

Λοιπον, 2 τεμαχια EVGA GTX TITAN στα κουτακια τους σαν καινουργιες με ελαχιστη χρηση και 3 χρονια υπολοιπο εγγυησης!

Αγορασμενες απευθειας απο EVGA μαζι με τα τιμολογια αγορας τους.

EVGA | Products

Οχι ανταλλαγες! Εκτος και αν παιζει κανενα 3way-sli GTX780 καπου!

Tιμη στα 850ε!

Link to comment
Share on other sites

Χρηστάρα, οι καρτες προφανως εχουν γινει registered. Ξερεις ποια ειναι η πολιτική της εταιρείας για εγγυηση/μεταφορά registration σε περίπτωση μεταπώλησης? (= αγοραστηκε και ειναι στο όνομα του Χρησταρα αλλα πουληθηκε στον Φρηντομάρα και το registration παει στο ονομα του οπότε σε περίπτωση λακαμιας καθαρίζει κατευθειαν ο Φρηντομάρας)

(ναι, ειμαι αποδεδειγμένα ο King of the RMA)

Ευχαριστώ προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Χρηστάρα, οι καρτες προφανως εχουν γινει registered. Ξερεις ποια ειναι η πολιτική της εταιρείας για εγγυηση/μεταφορά registration σε περίπτωση μεταπώλησης? (= αγοραστηκε και ειναι στο όνομα του Χρησταρα αλλα πουληθηκε στον Φρηντομάρα και το registration παει στο ονομα του οπότε σε περίπτωση λακαμιας καθαρίζει κατευθειαν ο Φρηντομάρας)

(ναι, ειμαι αποδεδειγμένα ο King of the RMA)

Ευχαριστώ προκαταβολικα.

Nικο μονο τη μια εχω κανει register για δοκιμη να δω τι παιζει χωρις να πληρωσω το 25αρι για τα 5 χρονια εγγυησης..

Δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα εφοσον σου ζηταει το original τιμολογιο αγορας το οποιο το δινω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.