Jump to content



Corsair Graphite Series 600T Special Edition White


Tzimmys

Recommended Posts

Επισυναπτόμενη Εικόνα: monthly_06_2013/classifieds-74242-0-27511800-1370070690.jpg

Περιγραφή:

Πωλείται το τερατάκι του τίτλου. Το κουτί το ξέρετε, είναι εντός εγγύησης και αψεγάδιαστο. Θα το πάρετε στο κουτί του, χωρίς να λείπει ούτε σακουλάκι. Στα 145 ευρώ!!... Το δίνω γιατί πλέον ότι είναι περιττά λεφτά για κουτί. Έχω παραγγείλει ένα φτηνό, και το 600T λοιπόν θα είναι διαθέσιμο εντός της ερχόμενης εβδομάδας.

Θεωρώ πως είναι για κατοίκους Λάρισας, βαριά Θεσσαλίας. Δεν ήμαστε να το στέλνουμε αλλού. Να 'ρθείτε να το δείτε και να το πάρετε...

Η μόνη ανταλλαγή που ΙΣΩΣ θα με ενδιέφερε, θα ήταν κινητό android 4,5 ιντσών και πάνω. Τίποτα άλλο παιδιά. Μην κουράζεστε ούτε εσείς, μην κουράζετε και εμένα.

Ευχαριστώ, Δημήτρης...

Link to comment
Share on other sites

Για ανταλλαγή, δεν με ενδιαφέρει τίποτα άλλο πλέον του κινητού, όπως είπα....

Το πλαινό, στην Special Edition White, έρχεται ΚΑΙ με plexy ΚΑΙ με mesh. Τώρα φοράει το Plexy και το mesh είναι στην ζελατίνα του απείραχτο...

Εννοείτε πως τα παίρνετε όλα, όπως ακριβώς ήρθε το κουτί....

Για το Acer Liquid Gallant Duo, θα το τσεκάρω αργότερα και θα απαντήσω...

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον

Υπάρχει ένα λευκό Acer liquid gallant duo , αν ενδιαφέρεστε για ανταλλαγή, χέρι-χέρι

Φίλε, έχω το ideos x5 και θέλω να το αλλάξω, αλλά το κινητό που μου προσφέρεις, δεν μου φαίνεται για αισθητή αναβάθμιση από το υπάρχων μου. Σε ευχαριστώ πολύ.....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ένα και μοναδικό bump. Αν μέχρι το Σάββατο δε βρεθεί ενδιαφερόμενος από Λάρισα ή έστω Θεσσαλία, θα φύγει Αθήνα ή Θεσσαλονίκη. Προηγείται ο venom7 από εδώ...

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ο ενδιαφερόμενος για τον οποίο ρώτησα, μου είπε ότι σκέφτεται για το μαύρο!

Εγώ είχα καταλάβει λάθος πως ήθελε το άσπρο!

Οπότε σόρρυ για την όποια αναστάτωση αλλά αποσύρω το ενδιαφέρον.

Ευχαριστώ πολύ ακόμα και για την πρόταση των μεταφορικών.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ένα αναλυτικότατο update. Μείωση της τιμής 5 ευρώ, στα 140 δηλαδή, και εικόνες του κουτιού και της εγγύησης. Περίπου για έναν χρόνο ακόμα....

https://mega.co.nz/#!4N0UwLpR!P4uwQHmc0Dcu91iKBh5N9Tf6awM5zDAuAs3HL2JYcgE

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.