Jump to content



Ποιος λόγος διαστάσεων (aspect ratio) είναι ο ιδανικότερος για τα PC;


winters

Ποιος λόγος διαστάσεων (aspect ratio) είναι ο ιδανικότερος γ  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Πλάκα μου κάνεις; Το 2000 που ξεκίνησα CAD, είχαμε 17άρες CRT με 1024x768. Αυτές είχαν μικρή ανάλυση. Σπίτι έχω ακόμα 19'' με 1280x960 (4:3) και είναι μια χαρά.

Επίσης, ο λόγος πλευρών μπορεί να είναι ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, αρκεί να έχει την κατάλληλη ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, ο λόγος πλευρών μπορεί να είναι ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, αρκεί να έχει την κατάλληλη ανάλυση.

Απο τη στιγμη που ξεκινησε το thread ηθελα να ποσταρω αυτο..(οποτε απλα το κανω quote : p)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

17'' 5:4 δαγκωτό, μετά από 25+- χρόνια με 10+ ώρες κάθε μέρα μπροστά στην οθόνη οτιδήποτε πάνω από 17'' μου φέρνει ημικρανίες, και 5:4 γιατί βολεύει στο σκρολάρισμα, χέστηκε η φοράδα στ'αλώνι για το πλάτος, τίγκα στις διαφημίσεις είναι ούτως η άλλως

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.