Jump to content



επιλογη κινητου..ταβανι καπου στα 250


pantelos

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Sony:μεγαλα sar

Lg:τραγική εμπειρία το 2χ μακρια

Samsung:gs2 κοπέλας μου αξιοπρεπες

Windows phone:αν ψαχνεσαι για κάτι νεο και καλες τιμες

Απο πρόσφατες ερευνες που εκανα...

Sent from my LG-P990 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου ήρθε σήμερα (μετά από αναμονή μόλις 8 ημερών - ακούς Schumifer ??) από Hong Kong το Jiayu G4 Turbo thin (1GB RAM / 4GB ROM / 1850mAh slim battery).

Το κινητό πετάει... Η οθόνη... ααααχχχχ... αυτή η οθόνη... ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. Κίνηση, φωτεινότητα, ... απλά ΚΟΡΥΦΗ.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!

Ενδιαφερομαι να παρω μια απο αυτες τις μερες κινητο κοντα στα 200 ευρο και ειδα και μ'αρεσε αρκετα μπορω να πω το samsung galaxy s3 mini.. Οποιος/α μπορει να μου πει γνωμες ή αν το εχει καποιος και αυτος επισης ή καποιο αλλο κινητο στα 200 ευρο.. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα (μετά από αναμονή μόλις 8 ημερών - ακούς Schumifer ??) από Hong Kong το Jiayu G4 Turbo thin (1GB RAM / 4GB ROM / 1850mAh slim battery).

Το κινητό πετάει... Η οθόνη... ααααχχχχ... αυτή η οθόνη... ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. Κίνηση, φωτεινότητα, ... απλά ΚΟΡΥΦΗ.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Εγω εχω το G3S που ειναι χοντρο, αλλα εχει 2750 μπαταρια πανω.

Χωρις δευτερη σκεψη θα το ξανααγοραζα, ιδιως τωρα που εχει και αυτο turbo επεξεργαστη και 3000mah μπαταρια.

Ξερεις τι ειναι να βγαζεις στανταρ ολη τη μερα, οτι και να κανεις στο κινητο;

Γ@μΗθΗκα στο real Racing 3, στα τζαμπα δεδομενα απο Cosmote (με Jango Radio στην παραλια) και γενικα καθε μερα το κινητο με 2-3-4 ωρες οθονη και 2-3 ξυπνιο απο το internet radio (χωρια φωτο + browsing κλπ) και πηγαινα για υπνο με 20-30% μπαταρια.

Ξεκιναγα το πρωι παλι με 25% μπαταρια για παραλια και ηξερα οτι θα με βγαλει ανετα.

Χωρις RR3 + δεδομενα, το κινητο βγαζει 2 μερες με 8 ωρες οθονη.

Σε standby χωρις δεδομενα, τρωει 0.5% ανα ωρα!!!!!

Βλεπω και κατι Lenovo τωρα με 4000mah και μου τρεχουν τα σαλια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.