Jump to content



Μπλε οθόνη? Τι συμβαίνει?


tsakali

Recommended Posts

Για δεύτερη φορά σήμερα ενώ ειμαι στο chrome μπλε οθόνη? Τι μπορεί να συμβαίνει? Για δεύτερη φορά με το κάνει το τελευταία 10ημερο :confused:

post-14283-1416077656,1983_thumb.jpg

Δεν γνωρίζω αν παίζει ρόλο αλλά θερμοκρασίες cpu 42-56c gpu 54-72c..

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Για δεύτερη φορά σήμερα ενώ ειμαι στο chrome μπλε οθόνη? Τι μπορεί να συμβαίνει? Για δεύτερη φορά με το κάνει το τελευταία 10ημερο :confused:

[ATTACH]57886[/ATTACH]

Δεν γνωρίζω αν παίζει ρόλο αλλά θερμοκρασίες cpu 42-56c gpu 54-72c..

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Driver.η καποιο hardware που εγκατεστησες προσφατα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κάνω υπομονή μέχρι να πάρω ssd μια κ καλή νέα εγκατάστασή!!! Βασικά η μπλε οθόνη ή κόλλημα οθόνης (νεκρονουν όλα εκτός από την μπάρα.

Υποθέτω πως είναι καθαρά θέμα software σωστά?

Αν είναι έτσι απλά υπομονή...

Αν είναι θέμα hardware πείτε να το ψάξω, πριν κάνω κάποια αγορά (γιατι δεν είμαστε για τέτοια) !!!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Βασικά κάνω υπομονή μέχρι να πάρω ssd μια κ καλή νέα εγκατάστασή!!! Βασικά η μπλε οθόνη ή κόλλημα οθόνης (νεκρονουν όλα εκτός από την μπάρα.

Υποθέτω πως είναι καθαρά θέμα software σωστά?

Αν είναι έτσι απλά υπομονή...

Αν είναι θέμα hardware πείτε να το ψάξω, πριν κάνω κάποια αγορά (γιατι δεν είμαστε για τέτοια) !!!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

αν έχεις όρεξη μπες , και δες το θέμα που σου έστειλα λένε την λύση του :):ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.