Jump to content



παρεμβολη στα ηχεια απο ασυρματο τηλ.


scrolllock

Recommended Posts

ειχα στο δωματιο ασυρματο τηλεφωνο panasonic και μεχρι τώρα χρησιμοποιουσα για τον ήχο το sony (κομματια) στερεοφωνικό που είχα. κανενα προβλημα. με το που έβαλα τα creative 7700 άρχισε να ακουγεται ενας ρυθμικός ήχος στα ηχεία . τελικα διαπιστωσα οτι ήταν από το τηλεφωνο. μαλιστα για να σταματήσω την παρεμβολή αναγκάστηκα να το παω σε άλλο δωματιο (εννοώ την βάση του τηλ). προφανως το στερεοφωνικο έχει προστασια απεναντι σε τετοιες παρεμβολές ενώ τα creative oxi. Α, αν και λιγο ασχετο με το υπολοιπο θέμα: σε ακρόαση μουσικής (mp3) το στερεοφωνικο δεν παίζεται σε σχέση με τα 7700. ακόμα και σε μπάσα κατέβαινε πολύ κάτω (με τα mission ηχεία που έχω) αλλά εκεί μάλλον χάνει τελικά σε σχέση με το subwoofer των 7700. Και βέβαια στις ταινίες για τον περιβάλλοντα ήχο. Αυτό που θέλω να κάνω τώρα είναι να τα δουλεύω μαζί. Πιστεύω ότι θα έχω πολύ καλύτερο "όγκο" αν για τα μπροστα ηχεία έχω αυτά του στερεοφωνικού.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.