Jump to content



Τροφοδοτικό PC Power & Cooling......Η "ΜΑΥΡΗ" δύναμη......


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από overclocked [Σήμερα, στις 13:43]

ουπς κατι καικε η μου φανικε??λοοοοοοοοοοοοοολ

Βρέ τι κάηκε?......ΑΝ δεν ήταν εκεί ο πατέρας να κλείσει το κομπιούτερ θα αρπάζαν καμμιά φωτιά οι κουρτίνες , το παράθυρο , το διαμέρισμα , η πολυκατοικία , το τετράγωνο , η Αθήνα και θα θρηνούσαμε ΠΟΛΛΑ θύματα από "άγνωστη" - μεχρι στιγμή - εστία φωτιάς.......Α ρε πατέρα αθάνατε....ΠΑΛΙ μας έσωσες...... :D

Link to comment
Share on other sites

"We don't need no water let the mother f***r BURN !! " :banging:

By the way κανα συστημα αυτοματης πυρασφαλειας ποσο εχει να παρω???

Με 4 PC σε ενα αδειο σπιτι..... μονο τον καπνο απο μακρια θα βλεπω....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Α ρε πατέρα αθάνατε....ΠΑΛΙ μας έσωσες...... :D

Ναι ναι μας έσωσε ο κυρ-Τάκης :hehe:

Το εν λόγω τροφοδοτικό έγινε έτσι από άγνωστη μέχρι στιγμής αιτία. Το είχα ανοιχτό και κατέβαζε/fadare και με παίρνουν από το σπίτι τηλέφωνο.. "To pc βγάζει καπνούς τι να κάνω;" :D

Nα δούμε τι θα πει κι η PcPower&Cooling... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RaNd

Με 4 PC σε ενα αδειο σπιτι..... μονο τον καπνο απο μακρια θα βλεπω....

Αυτό ακριβώς είπα.. πάλι καλά που ήταν κάποιος σπίτι αλλιώς θα ψηνόμασταν.. Κι εγώ 4 έχω σύνολο, αν αρχίσει να αρπάζει ένα-ένα.. θα ανατινάξω την γειτονιά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις 14:28]

Αυτό ακριβώς είπα.. πάλι καλά που ήταν κάποιος σπίτι αλλιώς θα ψηνόμασταν.. Κι εγώ 4 έχω σύνολο, αν αρχίσει να αρπάζει ένα-ένα.. θα ανατινάξω την γειτονιά :hehe:

Εγώ πάλι γιατί έχω την εντύπωση ότι ήταν "αλλιώς" το επίθετό σου και το άλλαξες γιά λόγους ευνόητους..??......Κάτι σαν "Κανάρης" ας πούμε!...... :whistling :whistling :whistling

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.