Jump to content



Ανεβαζει 3D ρολογια η καρτα σε idle καταστασεις


sebastian

Recommended Posts

Format και ολα κομπλε!! :p

Περασα και τα 8αρια για BF4 και dx 11.2... Ετοιμος για επικες σφαγες!

Το νεο bios που εβαλα τα σπαει....

[MENTION=10015]csaris[/MENTION] φτιαξε συστημα τωρα...

Link to comment
Share on other sites

τα windows 8 θα εχουν 11.2 γιατι εγω γιατί εγώ νόμιζα μονο στα 8.1...

διαφορα απο 11.1 σε 11.2 τι ακριβως διαφορες εχει?

Για να παρεις το 8.1 δεν θα πρεπει να εχεις περασει τα 8 πρωτα :p

Δεν νομιζω να εχει οπτικες διαφορες.... νομιζω στο performance θα δινει το κατι παραπανω!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=478]sebastian[/MENTION] Για πες τι διαφορα εχει το νεο bios δλδ τι ειδες αν ειναι και αξιζει να το δουμε και εμεις!Οσο για τα 8 να σου πω ακουω διαφορα προβληματα .....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=478]sebastian[/MENTION] Για πες τι διαφορα εχει το νεο bios δλδ τι ειδες αν ειναι και αξιζει να το δουμε και εμεις!Οσο για τα 8 να σου πω ακουω διαφορα προβληματα .....

Βαλτο ετσι και αλλιως δεν θα πειραξεις το tdp της καρτας. Απουσια boot screen, 1006 base clock, EVGA και Nvidia σταμπα...Τα ρολογια τα ρυθμιζω στα σωστα επιπεδα αναλογα την εργασια.

1 λεπτο κανεις για να το περασεις....βαλε το!

Link to comment
Share on other sites

Θα το βαλω αλλα οχι τωρα το Σκ που εχω ρεπο γιατι πραγματικα βαριεμαι να βγαζω απο πανω οθονες και να κανω μια μια την καρτα flash:drool: τα ρολογια ειναι οπως ηταν δλδ idle 324 και ανεβαζει οταν πρεπει...?

Link to comment
Share on other sites

Θα το βαλω αλλα οχι τωρα το Σκ που εχω ρεπο γιατι πραγματικα βαριεμαι να βγαζω απο πανω οθονες και να κανω μια μια την καρτα flash:drool: τα ρολογια ειναι οπως ηταν δλδ idle 324 και ανεβαζει οταν πρεπει...?

Ετσι ειναι! Εαν βρεις χρονο κανε το αλλιως αστο ετσι! Δεν χανεις τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.