Jump to content



hd 7750


stathis0192

Recommended Posts

παιδια με αυτη την καρτα μπορω να πεξω 3d αν οχι με ποια να ειναι ομως με λιγα χρηματα...ASUS HD7750-1GD5-V2 1GB PCI-E RETAIL - -. με εναν fx8120 στα 4,4 και ram 1866kingston 8gb.

edit

A! η οθονη ειναι lg 42ιντσες 3d

Link to comment
Share on other sites

παιδια με αυτη την καρτα μπορω να πεξω 3d αν οχι με ποια να ειναι ομως με λιγα χρηματα...ASUS HD7750-1GD5-V2 1GB PCI-E RETAIL - -. με εναν fx8120 στα 4,4 και ram 1866kingston 8gb.

edit

A! η οθονη ειναι lg 42ιντσες 3d

να γνωρίζεις ότι δεν υποστηρίζει dual audio, είναι καλή η κάρτα για 3d

Link to comment
Share on other sites

3d gaming και λίγα χρήματα δεν γίνεται. Θες 4 κατοστάρικα για μια GTX 770 και πάλι μην περιμένεις full settings. Κι άντε και την πήρες την 770 μετά θες και επεξεργαστή για να την ματσάρεις και να μην πάει χαμένη κτλ κτλ. Ακριβό το σπορ και κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν θα εχω καλη εικονα? οταν λες dual audio δηλαδη??

ποια ακριβως παιχνιδια σε ενδιαφερουν?

εχω την καρτα που λες(ASUS 7750) και την τηλεοραση που λες(LG 42" 3D)! εχω δοκιμασει μονο το SNIPER ELITE V2, και τρεχει αρκετα καλα!! οχι βεβαια σε FULL SETTINGS.... εννοειται!

Link to comment
Share on other sites

οχι παιχνιδια για εργα λεω.... εχει και ι τηλεοραση wifi αλλα ειναι μπερδεμα να βλεπω απο εκει γιατι και το τηλεκοντρολ ειναι σαν ποντικι και με νευριαζει γιατι ειναι καπως δυσκολο.απλα θελω τπ pc για κανενα εργακι...το dual audio τι ειναι???

Link to comment
Share on other sites

για οτιδηποτε αλλο εκτος παιχνιδιων, η 7750 ειναι υπεραρκετη..!

Dual Audio νομιζω (δεν ειμαι σιγουρος) ειναι οταν εχεις παραλληλα 2 audio tracks, σε διαφορετικες γλωσσες, πχ, αγγλικα - ελληνικα.

αλλα δεν νομιζω οτι σε βολευει αυτο σε κατι..! εσυ χρειαζεσαι 1 track στην ταινια, αλλα αν σε ενδιαφερει ο πολυκαναλος ηχος, να εχει 5,1 καναλια και οχι στερεοφωνικο (2καναλο) ηχο..!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.