Jump to content



Razer Mamba Wireless Gaming Mouse Reloaded


leonidastra86

Recommended Posts

Αγοραστηκε πριν 3 χρονια και χρησιμοποιηθηκε 1μιση απο αυτα γιατι 1μιση ηταν στο πακετο του λογω μετακομησεων.

Ειναι γαματο αλλα διαπιστωνω οτι δε με βολευει στο χερι πια.

Δινεται στο κουτι του με ΟΛΑ τα παρελκομενα (χαρτια,φυλλαδια,ζελατινες κλπ).

Αποδειξη δε νομιζω να υπαρχει πια αν και ισως ειναι στο κουτι του και αυτη. Δεν εχει νοημα μιας και ειναι εκτος εγγυησης.

60 Ευρω,εξοδα αποστολης δικα μου μιας και μενω Γερμανια και δε θελω να επιβαρυνω τον πελατη.

Νοεμβριο θα ειμαι μαλλον Θεσσαλονικη οποτε η συναλλαγη μπορει να γινει κατοπιν ελεγχου και χερι με χερι.

Παζαρια δεκτα.

Ανταλλαγες οχι.

rzr-mamba-unboxing04_1765809635_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειχα δωσει φωτογραφιες.

Η μπαταρια δε ξερω,2 ωρες που παιζω την ημερα δεν εχει προβλημα στο ασυρματο. Για παραπανω δεν εχω δοκιμασει.

Οτι πληροφοριες χρειαζεσαι μου λες.

Link to comment
Share on other sites

Παίζεις δύο ώρες την ημέρα και το βάζεις στη βάση για φόρτιση? Αν δε το βάζεις στη βάση κάθε πότε το φορτίζεις? Φωτογραφίες που μπορούμε να δούμε?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φοβόμουν. Ότι θα το βάζεις στη βάση κάθε μέρα. Από εμφάνιση είναι μια χαρά πάντως. Όπως και να'χει αποσύρω το ενδιαφέρον. Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Παμε παλι up.

Απο αυριο μεχρι και τη Δευτερα το πρωι θα ειμαι Βολο.

Αν καποιος απο κει (ή κοντα) ενδιαφερεται για επιτοπιο νταραβερι (που ελεγε και το Αννιτακι) ας μου πει απο σημερα να το παρω μαζι μου.

Αν οχι θα ειμαι μεχρι την επομενη Παρασκευη Θεσσαλονικη.

Link to comment
Share on other sites

Εαν εισαι ακομα ελλαδα, το παιρνω 50 με εξοδα αποστολης δικα σου (Αθηνα)

Αντικαταβολη οταν το παραλαβω απο τον Courier. (με τραπεζες και ιστοριες δεν μπλεκω, μετριτα οταν το παραλαβω, μια και εξω)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.