Jump to content



Τσάντα μεταφοράς λαπτοπ 15αρι


sstav

Recommended Posts

Είμαι σε αναζήτηση μιας καλής τσάντας μεταφοράς του λαπτοπ εργαστίας [15αρι]...Να μην θυμίζει βέβαια σχολική τσάντα γιατί θα πηγαίνει μαζί με το λαπτοπ σε παρουσιάσεις πελατών. Θα με ενδιέφερε να έχει ξεχωριστές θήκες για το τροφοδοτικό και το ποντίκι στα πλάγια (ώστε να μην "φουσκώνει") και ας μεγαλώνει λίγο το μέγεθος της τσάντας...

Επίσης θα ήθελα να έχει χώρο για έγγραφα-σημειωματάριο-στυλό κτλ..

Τώρα από μάρκες-τιμές δεν έχω καμμία αίσθηση της αγοράς , για να βάλω ένα άνω όριο (υφασμάτινες vs δερμάτινες θα έχουν και αναλογη διαφορά τιμής)... Περιμένω τις προτάσεις σας -συμβουλές σας ...Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα την case logic

Παναλαφρη, μικρη σε μεγεθος,φοβερη προστασια για το laptop, Top Loader :T::T::T: κτλ κτλ

Ειχα παρει και μια hama sydney αλλα καμια σχεση οι τσαντες.

Την πηρα απο amazon.co.uk γιατι Ελλαδα δεν παιζει.

Edit:Εγγυηση 25 χρονια.Αν σου χαλασει, κοπει κτλ την στελνεις στην case logic και σου στελνουνε καινουργια.

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτήν, την είχα πάρει για την αδελφή μου πριν κανένα χρόνο πραγματικά είναι πολύ καλή

με αρκετούς χώρους εσωτερικά. Εάν δεν έχεις αγοράσει ακόμη, πήγαινε να ρίξεις μια ματιά!

Belkin Messenger Bag 15.6" | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.