Jump to content



mega sales


marios1957

Recommended Posts

Laptop HP dv6295eu

Λείπει το κόμα (ένα είναι το κόμα ρε: ,),κατατά "πεντακάθαρο",δώρο ανεμηστήρι από κάτω,πολύ ήσυχο.

Με uni τροφοδοτικό (θα δοθούν και τα άλλα βύσματα) και με πεντακοσάρη δίσκο.Στα δυό χαρτιά.(200€)Αν κάποιος το θέλει χωρίς δίσκο,πέφτουμε στα 170€.ΔΕΝ πωλείται ξεχωριστά ο δίσκος.

Wintel tablet Archos 9

με προίκα (port replicator,bluetooth mouse-mini keyboard) 200€/άνευ προίκας 150€.Κι εδώ ΔΕΝ πωλείται ξεχωριστά η προίκα (πριν σμπρώξω το ταμπλετάκι).Για κάποιον που θέλει τη δουλειά του μαζί του.(Την ποιά;lol)

Tv-monitor SCHAUB LORENZ LT15-100 15'' LCD TV

Mpeg2,monitor 1024x768,ελάχιστη χρήση.Ένα φτωχοπενηνταρικάκι.

Media player EGREAT EG-M34A HD NETWORKED MEDIA TANK

Σαράντα παληκάρια γιούργια.

Δύο αηφόνια 3Gs,ένα βαζελόφρον (ολοπράσινο!!!) 16άρι και ένα μπαόγκι (κατράμι) 8ράκι.

Καλή κατάσταση,ψιλοκρατάνε οι μπαταρίες,τρέχουν με σπιναρίσματα (αέρα δηλαδή) στο 6.1.3

245€ μποθ,125 έκαστο.

Και τα δύο για ένα τεσσαράκι (4g),με ρεγάλο ένα πενηντάρι διεκδικώ και 4S άμα λάχει.

...και τέλος,Το εργοστάσιο,Chieftec Dragon II...

Όταν είχα συνέταιρο τη ΔΕΗ και καμια τριανταριά σκληρούς δίσκους κρεμασμένους πάνω του,σαν τσαμπιά σταφύλια σε αμπέλι...

Μου τρώει χώρο,το σκοτώνω 25€ να φύγει,όσο θα το πούλαγα στο γιούφτο για σίδερα. [ [:p] ]

Αθήνα κέντρο.

Φωτόζ,όποτε μου πείτε,δεν τρώω και το χώρο.

Παζάρ με ρέγουλα,να μου φτουρίξει κανα λεφτό...:man_in_love::man_in_love:

Άμα έχετε κανα ssdάκο,κανα αέρινο laptopάκι (απ' αυτά που τα σηκώνεις με τα δάχτυλα) και θέλετε να το ξεφορτωθείτε με κάτι απ' τα δικά μου,τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

θα με ενδιέφερε το chieftec το κουτί πες μου όμως που είσαι ακριβώς για να δω αν γίνεται και βέβαια

αν είχες και κάποιες photo για να δω την κατάσταση του

ευχαριστώ

Τόχω βάλει και στο inso,έχω τραβήξει μία fwto με το αηφόνι.

Mega sales:Laptop-tablet-iphones 3gs-tv-media center-κουτί - Insomnia.gr

Είμαι Κ.Πατήσια,αν κάνεις κατάθεση στο φέρνω σπίτι σου.

Link to comment
Share on other sites

Μάριε κράτα μου για αύριο να μιλήσω με ένα πελάτη για το wintel

Ψήστον να τα δαγκώσει όλα,τα παραφερνάλια μόνο μου στοίχισαν μια κατοστάρα...

Στο κρατάω μέχρι να μου πεις ναι ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Laptop HP dv6295eu

Λείπει το κόμα (ένα είναι το κόμα ρε: ,),κατατά "πεντακάθαρο",δώρο ανεμηστήρι από κάτω,πολύ ήσυχο.

Με uni τροφοδοτικό (θα δοθούν και τα άλλα βύσματα) και με πεντακοσάρη δίσκο.Στα δυό χαρτιά.(200€)Αν κάποιος το θέλει χωρίς δίσκο,πέφτουμε στα 170€.ΔΕΝ πωλείται ξεχωριστά ο δίσκος.

Wintel tablet Archos 9

με προίκα (port replicator,bluetooth mouse-mini keyboard) 200€/άνευ προίκας 150€.Κι εδώ ΔΕΝ πωλείται ξεχωριστά η προίκα (πριν σμπρώξω το ταμπλετάκι).Για κάποιον που θέλει τη δουλειά του μαζί του.(Την ποιά;lol)

Tv-monitor SCHAUB LORENZ LT15-100 15'' LCD TV

Mpeg2,monitor 1024x768,ελάχιστη χρήση.Ένα φτωχοπενηνταρικάκι.

Media player EGREAT EG-M34A HD NETWORKED MEDIA TANK

Σαράντα παληκάρια γιούργια.

Έφυγε.

Δύο αηφόνια 3Gs,ένα βαζελόφρον (ολοπράσινο!!!) 16άρι και ένα μπαόγκι (κατράμι) 8ράκι.

Καλή κατάσταση,ψιλοκρατάνε οι μπαταρίες,τρέχουν με σπιναρίσματα (αέρα δηλαδή) στο 6.1.3

245€ μποθ,125 έκαστο.

Και τα δύο για ένα τεσσαράκι (4g),με ρεγάλο ένα πενηντάρι διεκδικώ και 4S άμα λάχει.

...και τέλος,Το εργοστάσιο,Chieftec Dragon II...

Όταν είχα συνέταιρο τη ΔΕΗ και καμια τριανταριά σκληρούς δίσκους κρεμασμένους πάνω του,σαν τσαμπιά σταφύλια σε αμπέλι...

Μου τρώει χώρο,το σκοτώνω 25€ να φύγει,όσο θα το πούλαγα στο γιούφτο για σίδερα. [ [:p] ]

Αθήνα κέντρο.

Φωτόζ,όποτε μου πείτε,δεν τρώω και το χώρο.

Παζάρ με ρέγουλα,να μου φτουρίξει κανα λεφτό...:man_in_love::man_in_love:

Άμα έχετε κανα ssdάκο,κανα αέρινο laptopάκι (απ' αυτά που τα σηκώνεις με τα δάχτυλα) και θέλετε να το ξεφορτωθείτε με κάτι απ' τα δικά μου,τα λέμε.

Έφυγε το Μedia Player (:patsak:),τα άλλα παραμένουν ως έχουν.:magic:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Laptop HP dv6295eu

Λείπει το κόμα (ένα είναι το κόμα ρε: ,),κατατά "πεντακάθαρο",δώρο ανεμηστήρι από κάτω,πολύ ήσυχο.

Με uni τροφοδοτικό (θα δοθούν και τα άλλα βύσματα) και με πεντακοσάρη δίσκο.Στα δυό χαρτιά.(200€)Αν κάποιος το θέλει χωρίς δίσκο,πέφτουμε στα 170€.ΔΕΝ πωλείται ξεχωριστά ο δίσκος.

Wintel tablet Archos 9

με προίκα (port replicator,bluetooth mouse-mini keyboard) 200€/άνευ προίκας 150€.Κι εδώ ΔΕΝ πωλείται ξεχωριστά η προίκα (πριν σμπρώξω το ταμπλετάκι).Για κάποιον που θέλει τη δουλειά του μαζί του.(Την ποιά;lol)

Tv-monitor SCHAUB LORENZ LT15-100 15'' LCD TV

Mpeg2,monitor 1024x768,ελάχιστη χρήση.Ένα φτωχοπενηνταρικάκι.

Media player EGREAT EG-M34A HD NETWORKED MEDIA TANK

Σαράντα παληκάρια γιούργια.

Έφυγε.

Δύο αηφόνια 3Gs,ένα βαζελόφρον (ολοπράσινο!!!) 16άρι και ένα μπαόγκι (κατράμι) 8ράκι.

Καλή κατάσταση,ψιλοκρατάνε οι μπαταρίες,τρέχουν με σπιναρίσματα (αέρα δηλαδή) στο 6.1.3

245€ μποθ,125 έκαστο.

Και τα δύο για ένα τεσσαράκι (4g),με ρεγάλο ένα πενηντάρι διεκδικώ και 4S άμα λάχει.Φύγανε/έγινε τράμπα.

...και τέλος,Το εργοστάσιο,Chieftec Dragon II...

Όταν είχα συνέταιρο τη ΔΕΗ και καμια τριανταριά σκληρούς δίσκους κρεμασμένους πάνω του,σαν τσαμπιά σταφύλια σε αμπέλι...

Μου τρώει χώρο,το σκοτώνω 25€ να φύγει,όσο θα το πούλαγα στο γιούφτο για σίδερα.

Αθήνα κέντρο.

Φωτόζ,όποτε μου πείτε,δεν τρώω και το χώρο.

Παζάρ με ρέγουλα,να μου φτουρίξει κανα λεφτό...

Άμα έχετε κανα ssdάκο,κανα αέρινο laptopάκι (απ' αυτά που τα σηκώνεις με τα δάχτυλα) και θέλετε να το ξεφορτωθείτε με κάτι απ' τα δικά μου,τα λέμε.

Διορθώσεις στα περιεχόμενα.:big_boss:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.